SYLWESTER 2019/2020 na Polance

BAL SYLWESTROWY 2019/2020……

Kolejny bal sylwestrowy na naszej pięknej Polance.

Kolejna wspaniała,szaleńcza,roztańczona i rozśpiewana sylwestrowo-noworoczna noc,którą dłuuuugo będziemy wspominać ….. Tak fantastycznie żegnaliśmy STARY Rok 2019 i powitaliśmy Nowy 2020 Rok !!!!

Przed nami kolejny rok….kolejny rok pełen nadziei i oczekiwań…..kolejna otwarta nowa księga ,którą dzień po dniu będziemy wspólnie zapełniać .Pierwszą kartę tej nowej księgi zapełniamy już dziś wspomnieniem wczorajszego,szalonego…sylwestrowego wieczoru ………. ale po kolei…..

Witamy w ten pierwszy noworoczny dzień i życzymy wszystkim raz jeszcze samych szczęśliwych i pomyślnych dni w Nowym Roku w zdrowiu,radości i z przyjaciółmi wokół.Byśmy wszyscy tak pięknie i w tak wyjątkowych nastrojach jak cały wczorajszy bal sylwestrowy przeszli tanecznym krokiem przez cały rok.

A bal sylwestrowy 2019/2020….. ?????

No właśnie… każdy z naszych bali sylwestrowych jest wspaniały i niepowtarzalny a tegoroczny…no cóż ..oczywiście był naprawdę wyjątkowy…takiego balu jeszcze nie było w historii naszej Polonii… Po raz kolejny zorganizowaliśmy naszą zabawę sylwestrową na POLANCE. Bilety na tegoroczny bal sprzedały się jak „swieże bułeczki” a nasza piknikowa “wiata” zamieniła się w bajecznie elegancką salę balową. Pięknie pokryte białymy obrusami stoły ,kolorowe serwety i przepiekne stroiki z żywych kwiatów,świetlne dekoracje całej wiaty,oraz główna sceniczna dekoracja zmieniły to miejsce nie do poznania W tym roku na naszym polonijnym balu bawiło się 170 wyjątkowych ,sylwestrowych gości i do tego jakch gości…..Bawiło u nas Chicago,New Jersey,Nowy York, cała grupa z South Carolina ,byli i goście z Polski no i ciut bliżej…Jacksonville,Orlando i nasza lokalna Polonia.

A bawił nas wszystkich już po raz kolejny, zespół muzyków z Chicago w składzie Tomasz Tom Ciastko ,Bart Zielinski i Agnieszka Topolska ,którzy od pierwszych chwil porwali całe sylwestrowe towarzystwo do tańca.

Tak…było gwarnie,radośnie i tanecznie…. a w przerwach po wyczerpującym tańcu….czekała na wszystkich nie lada uczta….wyśmienity obiad z deserem oraz obficie zaopatrzony bufet z zmnymi przekąskami oraz wspaniałym ciastem domowych wypieków.Bar i jego super obsługa (dziekujemy Panowie i Panie )

mieli pełne ręce pracy …Tradycyjnie już losowaliśmy „szczęśliwy numerek” spośród sprzedanych biletów …w tym roku losowaliśmy aż trzech szczęśliwców i tak trzecią nagrode i butelkę wina wylosował Wesley Staff,drugą czyli bizuterie i butelkę szampana wylosowała Sylwia Kicinska a główna nagroda czyli 2 bilety wstępu na Polonijny Bal Karnawałowy (01/18/2020 ) oraz gigantyczna butla szampana trafiła do Rodziny Haliny Prokop.Zwycięzcom gratulujemy szczęścia w losowaniu oraz wygranych.

Nasze wspaniałe TRIO bawiło nas całą noc nie dając chwili wytchnienia a w przerwach śpiewu na żywo szaleńczo grał DJ Bart czyli Bart Zielinski i w wyśmienitych nastrojach z szampanem w ręku powitaliśmy owacjami Nowy Rok 2020 …wzajemnym życzeniom nie było końca…..a zabawa trwała….wyjątkowa noc zamieniła się w noworoczny poranek .bowiem naszą sylwestrową zabawę zakończyliśmy jak zwykle ….nad ranem….. To była wspaniała noc….

Ale nie byłoby całego tego zgiełku bez pracy i zaangażowania wielu osób…

Dziekujemy wszystkim,którzy pracowali przy organizacji balu ….przez kilka dni przygotowując piękne dekoracje i wystrój sali, dziękujemy wszystkim za przygotowanie wspaniałego,wyśmienitego obiadu i suto zastawionego bufetu za waszą pracę i poświęcony czas ….za to ,że wszystko dopięte było na przsłowiowy „ostatni guzik” .Dziękujemy wszystkim za pracę przy obsłudze balu oraz sprzątanie po zakończeniu balu……

Dziękujemy również naszemu „wodzirejowi” DJ Bart Zielinski i całemu TRIO z Chicago za wspaniałą oprawę muzyczną,za szalony taniec……i bolące dziś nogi ….oj długo będziemy pamiętać ten wyjatkowy bal

Dziękujemy wszystkim,którzy byli z nami w tą niepowtarzalną noc…..

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach …już wkrótce…. 01/18/2020 bal karnawałowy ,na który juz dziś serdecznie zapraszamy…