KARNAWAL 2020

W sobotę 01/18 /2020 bawiliśmy się na Polance na tradycyjnym BALU KARNAWAŁOWYM…. pięknie odmieniona Polanka,wspaniałe karnawałowe dekoracje i gra świateł wprowadziły nas w wyjątkowy nastrój …

Tegoroczni ,karnawałowi goście przybywali na Polankę w pięknych kreacjach oraz szampańskich nastrojach a nasz bal rozpoczął się zgodnie z planem zaraz po uroczystym powitaniu wszystkich karnawałowych gości przez Grace Brudz–V-ce Prezes naszej organizacji .Na tegorocznym balu nie było tak dużej frekwencji jak rok temu ale za to wszyscy wspaniale bawili się w rytm muzyki DJ Andrzeja.

Była i urodzinowa niespodzianka bowiem dokładnie w dniu naszego balu swoje urodziny świętowały az 3 osoby :Jessy Bilinski, JadziaandDominick Desa oraz Urszula Ursula Kisiel. Rozpoczęliśmy więc od pięknych życzeń urodzinowych dla naszych jubilatów oraz tradycyjnego“Sto lat “…. po czym rozpoczęliśmy nasz karnawałowy bal Muzyka nie dawała szans na odpoczynek bo nogi same rwały sie do tańca.Przez cały czas parkiet był zapełniony tym bardziej ,że wszystkie pary walczyły o doroczny tytuł Króla i Królowej parkietu a jury miało nie lada zadanie do wypełnienia.Spośród tłumu tancerzy wyłoniliśmy zwycięską parę.Sędziowskie punkty trafiły jednogłośnie do Sylwia Kicinska i Marcin Paszkiewicz To właśnie oni zostali jednogłośnie ukonorowani jako Król i Królowa balu karnawałowego 2020. Nagrodą dla zwycięzców były bilety wstępu na zaplanowany na 02/15/20 bal walentynkowy oraz tradycyjna butelka szampana. Gratulujemy zwycięstwa “królewskiej parze !!!!

Wszyscy bawili się szampańsko a nowo mianowana “para królewska” czyli Sylwia i Marcin zaprezentowała nam piękny taniec i zaprosiła wszystkich na parkiet.

Było wesoło,tanecznie i bajecznie karnawałowo.W takiej super atmosferze dotańczyliśmy prawie do północy.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w imprezie,za wspólną fantastyczną zabawę.Dziekujemy wszystkim ,którzy przygotowali całą imprezę czyli:

Komitetowi dekoracyjnemu,który zadbał o stronę estetyczną i piękny wystrój Polanki.

Komitetowi gospodarczemu,który zatroszczył się o nasze podniebienia i smakołykami uzupełniał energię do dalszych tańców przy muzyce DJ Andrzeja.

Wspaniałej,profesjonalnej obsłudze baru,która sprawiała,że nasze ruchy w tańcu były bardziej”płynne “

Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za przygotowania i organizację całości spotkania.Pracy dużo ….ale….satysfakcja jest ogromna bo goście balu bawili się naprawdę wspaniale a największą nagrodą są zadowolone i uśmiechnięte twarze.

.Do zobaczenia już wkrótce tym razem na BALU WALENTYNKOWYM( 02/15/2020) na ,który już dziś zapraszamy.