SYLWESTER 2021

BAL SYLWESTROWY 2020/2021

Kolejny bal sylwestrowy na naszej pięknej Polance.

Kolejna wspaniała ,szaleńcza, roztańczona i rozśpiewana sylwestrowo-noworoczna noc, którą dłuuuugo będziemy wspominać ….. Tak fantastycznie żegnaliśmy STARY Rok 2020 i powitaliśmy Nowy 2021 Rok !!!!

Przed nami kolejny rok…. z nadzieją wkraczamy w ten Nowy 2021 , z nadzieją na zmiany na lepsze…z oczekiwaniem co dobrego da nam w darze….. więc już dziś otwieramy całkiem nową księgę , którą dzień po dniu będziemy wspólnie zapełniać .Pierwszą kartę zapełniamy już dziś wspomnieniem wczorajszego ,szalonego…sylwestrowego wieczoru ………. ale po kolei…..

Witamy w ten pierwszy noworoczny dzień i życzymy wszystkim raz jeszcze samych szczęśliwych i pomyślnych dni w Nowym Roku w zdrowiu, radości i z przyjaciółmi wokół. Byśmy wszyscy tak pięknie i w tak wyjątkowych nastrojach jak cały wczorajszy bal sylwestrowy przeszli tanecznym krokiem przez cały rok.

A bal sylwestrowy 2020/2021….. ?????

No właśnie… każdy z naszych bali sylwestrowych jest wspaniały i niepowtarzalny a tegoroczny…no cóż ..oczywiście był naprawdę wyjątkowy…wyjątkowy ze względu na okoliczności…..ze względu na wspomnienia jakie zostawił po sobie mijający rok .Tak…bez żalu żegnaliśmy 2020 ale z radością i w szampańskich nastrojach spędziliśmy ostatnie jego godziny .Takiego balu jeszcze nie było w historii naszej Polonii… Po raz kolejny zorganizowaliśmy naszą zabawę sylwestrową na POLANCE. Po raz kolejny nasza piknikowa “wiata” zamieniła się w bajecznie elegancką salę balową. Pięknie pokryte białymi obrusami stoły ,kolorowe serwety i przepiękne stroiki z żywych kwiatów, świetlne dekoracje całej wiaty,oraz dekoracja zmieniły to miejsce nie do poznania W tym roku na naszym polonijnym balu bawiło się 100 wyjątkowych ,sylwestrowych gości i do tego jakch gości…..Bawiło u nas Chicago, New York, cała grupa z South Carolina , no i ciut bliżej…Jacksonville, Port Orange, St.Augustine i nasza lokalna Polonia.

A bawił nas wszystkich w tym roku wspaniały DJ Konrad z Buffalo wraz ze wspaniałą śpiewającą Rodziną Kaminskich czyli K-Family Music ,którzy od pierwszych chwil porwali całe sylwestrowe towarzystwo do tańca.

Tak…było gwarnie, radośnie i tanecznie…. a w przerwach po wyczerpującym tańcu….czekała na wszystkich nie lada uczta….wyśmienity obiad z deserem oraz obficie zaopatrzony bufet z zmnymi przekąskami oraz wspaniałym ciastem domowych wypieków.Bar i jego super obsługa (dziekujemy Panowie i Panie )

mieli pełne ręce pracy …Tradycyjnie już losowaliśmy „szczęśliwy numerek” spośród sprzedanych biletów …w tym roku losowaliśmy aż trzech szczęśliwców i tak trzecią nagrodę i butelkę szampana wylosowała Gina Cwalina,drugą czyli piękny wazon wylosowała Renata Kang a główna nagroda czyli gift certyfikat na $100 do Studia Figura wylosowała Emilia Majewski .

Była i nagroda dodatkowa w postaci butelki dobrego alkoholu a wylosował ją polonijny „szczęściarz” Leszek Ptak. Zwycięzcom gratulujemy szczęścia w losowaniu oraz wygranych a głównemu sponsorowi nagród STUDIO FIGURA dziękujemy za ufundowanie tych wspaniałych nagród.

Nasza wspaniała K- Family bawiło nas całą noc nie dając chwili wytchnienia a w przerwach śpiewu na żywo szaleńczo grał DJ Konrad i w wyśmienitych nastrojach z szampanem w ręku powitaliśmy owacjami Nowy Rok 2021 …wzajemnym życzeniom nie było końca…..a zabawa trwała….wyjątkowa noc zamieniła się w noworoczny poranek .bowiem naszą sylwestrową zabawę zakończyliśmy jak zwykle ….nad ranem….. To była wspaniała noc….

Ale nie byłoby całego tego zgiełku bez pracy i zaangażowania wielu osób…

Dziękujemy wszystkim,którzy pracowali przy organizacji balu ….przez kilka dni przygotowując piękne dekoracje i wystrój sali, dziękujemy wszystkim za przygotowanie wspaniałego,wyśmienitego obiadu i suto zastawionego bufetu za waszą pracę i poświęcony czas ….za to ,że wszystko dopięte było na przsłowiowy „ostatni guzik” .Dziękujemy wszystkim za pracę przy obsłudze balu oraz sprzątanie po zakończeniu balu……

Dziękujemy również naszemu DJ Konradowi oraz K-Family za wspaniałą oprawę muzyczną ,za szalony taniec……i bolące dziś nogi ….oj długo będziemy pamiętać ten wyjątkowy bal

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tą niepowtarzalną noc…..

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach …już wkrótce….