HAWAJSKIE DISCO 2020

I tradycji stało się zadość….mimo przeciwności spowodowanych pandemią udało nam się zorganizować doroczny WIECZÓR HAWAJSKI…

Dziś 09/19/2020 na Polance bawiliśmy się w rytm hawajskich melodii.Co prawda deszczowa pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu ale i tak zebrała się całkiem spora grupa “hawajskich gości”.

W tym roku nasza Polanka zmieniła się w hawajską dziką dżunglę…troszkę egzotyki a jaki piękny widok….

Wszyscy goście przyjechali w strojach i nastrojach hawajskich….zrelaksowani i gotowi do wyśmienitej zabawy…..a muzyka grała..nie tylko hawajskie rytmy

W naszym polonijnym bufecie tym razem królowały dania “po hawajsku” z dodatkiem ananasa .Nie zabrakło również tradycyjnych dań z naszego menu…oczywiście z…ananasem….. Bar w pocie czoła serwował również egzotyczne hawajskie “napoje” .

Zabawy i konkursy…, to kolejne atrakcje wieczoru….

Pierwsza konkurencja, dla pięknych “hawajskich” dziewcząt to taniec „Hulu” co znaczy rozpalać wewnętrzny ogień. Zmysłowe i piękne wykonanie tego tańca przez nasze tancerki zebrało grono widzów .Wszystkie Panie biorące udział w tym konkursie były wspaniałe

Kolejna konkurencja na którą wszyscy czekamy cały rok to oczywiście LIMBO dance….troszkę gimnastyki a ile śmiechu i radości. Limbo tańczyli młodzi i starsi…a i dzieci pokazały również jak pięknie potrafią się bawić.

Oj było wesoło a nasza zabawa trwała tradycyjnie baaaardzo długo…! to był wyjątkowy wieczór, roztańczony ,roześmiany ze wspaniałym towarzystwem.

Dziękujemy Wam wszystkim za tą piękną hawajską noc ,za wspólnie spędzony czas, za wspólną szaloną zabawę.

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie tego wieczoru ,piękne dekoracje, pyszności w kuchni i orzeźwienie w barze i oczywiście naszemu DJ Andrzejowi za super muzykę.