HALLOWEEN 2020

Kolejne, szalone Halloween Party 2020 za nami…… W sobotę 10/31/2020 późnym popołudniem, na wystrojoną, “halloweenową Polankę” przyjechali wyjątkowi halloweenowi goście….oczywiście we wspaniałych halloweenowych strojach .

W tym roku nie było tak tłoczno jak zwykle….niestety czas pandemii wielu z nas zmusza do pozostania w domach. Mozemy mieć tylko nadzieję, że już wkrótce spotkamy się wszyscy i beztrosko będziemy mogli bawić się na naszej Polance. Tymczasem wszystkich nieobecnych na naszym HALLOWEEN serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy na relację z zabawy.

Jak co roku nasze piękne polonijne dzieci i ich super rodzice zmienili się nie do poznania. To był naprawdę świetny wieczór. Wszyscy wystrojeni ,poprzebierani…..w barwne ,piekne….straszne…super stroje. Mielismy fantastyczną ,barwną parę meksykanów, kilka zadziornych piratek, szaloną grupę „dzieci kwiatów” -hipisów szaloną policjantkę, czarnego i białego anioła, roztańczonye kowbojki ,czerwonego kapturka, Jockera ,wiedźmy, diablice,kocice ,pszczółki duże i małe i różnego rodzaju i kalibru straszydła i dziwadła i ……no właśnie …a wlasciwie to …kogo tam nie bylo????

W barwnych halloweenowych strojach zaprezentowała nam się K-Family Music czyli nasza polonijna śpiewająca rodzina Kaminskich ,która zadabała o oprawę muzyczną tego wyjątkowego wieczoru. Super!!! A jak śpiewali ….Regina Kaminski,Adriana Rouzier i Kazimierz Kaminski już dawno podbili nasze serca .Dziękujemy Wam za piękną muzykę .Tradycji stało się zadość bowiem K-Family dba o oprawę muzyczną halloweenowego wieczoru od wielu lat i jak co rok robią to nieodpłatnie, wspomagając w ten sposób działalność Polonii.

DZIĘKUJEMY !!!

W barwnych halloweenowych strojach ,w rytm grającej muzyki nasze polonijne dzieci drążyły swoje “dyniowe potworki i duszki i dokazywaly miedzy straszydlami.W konkursie na najpiekniej wydrążoną dynię jury w skladzie: JadziaandDominick Desa ,Alicja Kobylinska i Hania Dubik nie miało najłatwiejszego zadania….hmmmm……wszystkie dynie były piękne i wyjątkowe.Wszystkie dzieci dostały w nagrodę słodkie niespodzianki.Ale Jury wyłoniło jednego zwycięzcę. Został nim FRANEK który z zapałem od początku do końca samodzielnie wydrążył fantastycznego dyniowego potworka ….mało tego….pomagał dziewczynkom, które nie mogły sobie same poradzić w pracy z dnią. Franek gratulujemy zwycięstwa a rodzicowm gratulujemy wspaniałego syna.

Natomiast w konkursie za najwspanialszy stroj halloweenowy w kategorii “stroj dzieciecy”po prezentacji w rytm muzyki nikt nie był w stanie wyłowić zwycięzcy,więc wygranymi były……WSZYSTKIE DZIECI,wszystkie bez wyjatku byly piekne….wszystkie zostaly nagrodzone słodyczami i pysznymi lodami.

Zabawa trwała dalej i nadszedł moment na konkurs na najlepszy strój wśród dorosłych….wszyscy “przebierańcy” przemaszerowali w rytm muzyki “DJ Andrzeja a pozostali goście wieczoru pomagali Jury w skladzie:Kazimierz Kaminski,Monika Niewiadomska i Malgorzata Holik i”oceniali” brawami i okrzykami ich stroje i oryginalność.

Decyzja nie była prosta….z całej grupy wyłonione zostało 9 osób do finałowej rozgrywki i tak

III –miejsce i szampana wygrała para Cezar i rzymianka Grace Brudz i Andrew Brudz

II-miejsce i słodycze–barwna para meksykańska Adriana Rouzier i Patrick Rouzier a główna wygrana

I-miejsce i 2 bilety wstępu na KARNAWAŁOWE LATINO NIGHT powędrowały do przezabawnej PSZCZELEJ RODZINKI czyli pszczelarza i jego pszczółek Magdalena Piekarz i Anthony Fabrizio……gratulujemy pomysłu i wygranej!!!!

To była “pyszna” zabawa…wspaniała muzyka w wykonaniu K-Family Music i DJ Andrzeja i Wy wszyscy, czyli wspaniali halloweenowi goście ,którzy tworzycie tą niesamowita ,cudną atmosferę.

Całości dopełnił bufet pełen obfitości, świeżutkich i pachnących kiełbasek, pierożków,pysznych ciast…..oraz wielu innych smakołyków. Bar też zadbał o spragnionych gości.

Dziekujemy wszystkim, ktorzy przygotowali Polankę na ten wyjatkowy wieczór.Dziekujemy wszystkim którzy:gotowali,piekli,sprzatali,dekorowali i cały wieczór pracowali przy obsłudze pikniku.

Dziękujemy wszystkim za udział w pikniku i wspólną zabawę.To był wspaniały czas w wyjatkowym towarzystwie.

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach….a już za tydzień 11/07/2020 godz.6:00 pm na Polance doroczny BAL POLONIJNY….to już 37 lat….ZAPRASZAMY