BAL WALENTYNKOWY

Walentynki ❤️❤️❤️ ……. piękne święto ,pełne miłości i wzajemnej sympatii… Miłość ❤️❤️❤️„pielęgnujemy” przez cały rok, i nie czekamy na pretekst by powiedzieć słowo “kocham”, lecz skoro został oficjalnie ustanowiony dzień zakochanych, dlaczego by właściwie z niego nie skorzystać? I to kolejny powód do polonijnego spotkania i szalonej zabawy.

Oczywiście nie mogliśmy ominąć takiej wspaniałej okazji .

Tegoroczny polonijny bal walentynkowy zaplanowaliśmy na 02/15/2020 czyli dzień po kalendarzowych WALENTYNKACH.

Jak zwykle nasza Polanka wyglądała wspaniale na tak piękną uroczystość.W pięknej,”serduszkowej” scenerii w romantycznych ,walentynkowych nastrojach rozpoczęliśmy święto miłości.❤️❤️❤️❤️

Bawiliśmy się wybornie w rytm wspaniałej muzyki na żywo w wykonaniu naszej polonijnej śpiewającej Rodziny Kamińskich czyli K-Family Music oraz DJ Andrzeja

Walentynkowi goście rozpoczęli szaleństwo na parkiecie od pierwszego utworu.By nie brakło sił do tańca zadbał komitet gospodarczy ,który przygotował przepyszny obiad oraz suto zastawiony bufet z wykwintnymi zimnymi przekąskami.Nie zabrakło oczywiście ciasteczka …dla osłody .Bardzo dziękujemy.

Losowaliśmy również „szczęśliwy numer” z biletów zakupionych na bal.Tym razem szczęście uśmiechnęło się do gościa z Polski i nagrodę w postaci kompletu biżuterii otrzymała Pani Grażyna.Gratulujemy!!!

Po krótkiej przerwie znów rozbrzmiała romantyczna muzyka zapraszając gości na parkiet a nasze piękne kwiaciarki Grace &Grace oraz Krysia & Ania… rozpoczęły swoją “różaną rundę ” ….bowiem przyszedł czas na czerwone,walentynkowe róże

Panowie z gestem obdarowali pięknymi bukietami swoje urocze żony,partnerki,koleżanki….kobiety.To bardzo miły moment na naszych walentynkowych balach,W tym roku nagrodziliśmy upominkami indywidualnie Panie ,które otrzymały najwięcej róż ….i tu zwyciężczynią okazała się Stenia ,która otrzymała 14 pięknych czerwonych róż.W nagrodę otrzymała zestaw biżuterii oraz butelke szampana !!! Drugie miejsce i róż 13 „uzbierała” Grażyna(nasz gość z Polski) a 3 miejsce i 10 róż zajęła Iza !!! Obie Panie otrzymały w nagrodę słodkie ,walentynkowe serca oraz bizuterie (kolczyki) .Gratulujemy Paniom a wspaniałym Panom dziękujemy za hojność.

Wszystkie nagrody w postaci biżuterii zostały ufundowane przez Hanna Charubin.Dziękujemy !!!

Coż ,po wszystkim pamiątkowe zdjęcia zwycięzców i….dalej ruszyliśmy do tańca….❤️ Jak zwykle bylo barwnie,czerwono i serduszkowo……wszyscy razem przetańczyliśmy szaleńczo ten czas do super muzyki DJ Andrzeja oraz K- Family Music.

A żeby nasze ruchy były bardziej „płynne” zadbali nasi super BARMANI,którzy przez cały walentynkowy wieczór mieli pełne ręce pracy.

Dziękujemy Panowie i Panie za przemiłą i fachową obsługę.

I tak w wyśmienitych nastrojach dotańczyliśmy ….do północy …no może troszkę dłużej….ale ten wieczór był wyjątkowy i nikomu nie śpieszyło się do domu….i ciężko było się rozstać …

Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji wieczoru,piękne dekoracje,pyszne jedzenie i wspaniałą muzykę a wszystkim uroczym i wyjątkowym gościom dziękujemy za wspólną zabawę.Wspaniałą zabawę.