POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

SPOTKANIE ZE SZTUKA na Polance

Posted by Malgorzata Swierczynska on January 4, 2020 at 3:35 PM

12/08/2019 r...to dzień ,kiedy po raz pierwszy na Polance zagościła sztuka.Polonijne SPOTKANIE ZE SZTUKA to dla nas wszystkich zupełnie nowe doświadczenie ale jak na pierwszy tego rodzaju event było wspaniale.

Całośc wydarzenia pochłonęła kilka miesięcy przygotowań,negocjacji z artystami oraz dopinania przedsięwzięcia do ostaniego momentu, na przyslowiowy "ostatni guzik".Efekt był dziś fantastyczny.

17-tu artystów ,profesjonalistów i amatorów, przyjechało pokazać nam swoje pasje,uzdolnienia oraz zaprezentowali nam swoje prace z dziedzin różnych...

malarstwa,fotografiki,rękodzieła,szydełkowania,produkcji biżuterii,poezji,muzyki......to dla ducha.... a swe zdolności w produkcji zdrowej żywności oraz masarstwa zdecydował się zaprezentować jeden wystawca.

Przez całe popołudnie można było podziwiać prace naszych artystów,zakupić ich dzieła bądź zamówić usługi,które oferowali a to wszystko przy wspaniałej oprawie muzycznej w wykonaniu profesjonalnych muzyków Krzysztofa Srebrakowskiego oraz Wojtka Szymanskiego,którzy grali,śpiewali ,bawili nas,wzruszali oraz na koniec wspólnie biesiadowali.

Na zakończenie spotkania oczywiście AUKCJA podarowanych przez artystów prac..... i prawie wszystkie dzieła znalazły nabywcyców ...dziękujemy

Tak to był wyjątkowy dzień pełen magii i sztuki .Pierwsze takie spotkanie ale....z pewnością nie ostatnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym artystom za udział w dzisiejszym SPOTKANIU ZE SZTUKĄ .

Wszystkim pracującym przy przygotowaniu i obsłudze spotkania dziękujęmy za poświęcony czas i Waszą pracę .

Wszystkim ,którzy byli tego dnia na Polance i swoim udziałem wsparli działalnośc naszych artystów oraz naszej organizacji serdeczne podziękowania.

Nic bez Was....

do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach...

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments