POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

ARTUR GOTZ na Polance "Mezczyzna prawie idealny"

Posted by Malgorzata Swierczynska on January 4, 2020 at 3:30 PM

Dzisiaj 1-go grudnia na naszej polankowej estradzie pojawił się wyjątkowy gość z Polski.

Artur Gotz,bo o nim mowa to aktor teatralny,filmowy a także wokalista.

Do nas przyjechał z “Mężczyzną prawie idealnym” hmmm.....to bardzo intrygujący�� tytuł koncertu, ale.... okazało się ,że nie tyle intrygujący ,co bardzo ciekawy , zabawny i wyjątkowy.Artur Gotz w pieknych utworach przedstawił nam perypetie i rozterki zakochanych��, naiwnych��‍♂️, nawróconych, nienasyconych, zdradzających, bogatych, nieśmiałych��‍♂️ i tych bardzo śmiałych przedstawicieli płci męskiej.A jak pięknie wyśpiewał ….o słabościach,nałogach,alergiach i wielu innych niedomaganiach i wątpliwościach współczesnych mężczyzn.Nie był to jednak koncert tylko i wyłącznie o mężczyznach ...o nie !!! Kobiety też miały w nim swoje wyjątkowe miejsce ❤️❤️❤️

Cały koncert oprawiony zabawnym komentarzem,który bawił zebraną publicznośc do przysłowiowych „Łez”. Było wspólne śpiewanie,konkurs „Jaka to melodia?” i fantastyczna zabawa przez ponad 1,5 godz.Szkoda tylko,że nie było nas zbyt wiele osób na widowni.No cóż może następnym razem... a na relację video zapraszamy wkrótce na profilu „Wydarzeń z Florydy” ...zapraszamy do oglądania.

A dziś ...dziękujemy naszemu wspaniałemu gościowi Arturowi Gotz za piekny i pouczajacy koncert,za procję wyśmienitego humoru i cudowną atmosferę.Wszystkim ,którzy dziś byli na Polance dziękujemy za wspólną zabawę.

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments