POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

SYLWESTER 2019

Posted by Malgorzata Swierczynska on January 2, 2019 at 7:10 PM

Ech....cóż to był za bal .....długo będziemy wspominać tą wyjątkową,szaleńczo roztańczoną i rozśpiewaną sylwestrowo-noworoczną noc... Tak fantastycznie powitaliśmy Nowy 2019 Rok !!!! 

Przed nami kolejny rok....kolejny rok pełen nadziei i oczekiwań.....kolejna otwarta nowa księga ,którą dzień po dniu będziemy wspólnie zapełniać … i oby tylko radosnymi wiadomościami.

Pierwszą z nich zapełniamy już dziś wspomnieniem wczorajszego,szalonego...sylwestrowego wieczoru .......... ale po kolei.....

Witamy w ten pierwszy noworoczny dzień i życzymy wszystkim raz jeszcze samych szczęśliwych i pomyślnych dni w Nowym Roku w zdrowiu,radości i z przyjaciółmi wokół.Byśmy wszyscy tak pięknie i w tak wyjątkowych nastrojach jak cały wczorajszy bal sylwestrowy przeszli tanecznym krokiem przez cały rok.

A bal sylwestrowy 2018/2019..... ?????

No właśnie... każdy z naszych bali sylwestrowych jest wspaniały i niepowtarzalny a tegoroczny...no cóż ..oczywiście tegoroczny bal sylwestrowy był naprawdę wyjątkowy...takiego balu jeszcze nie było w historii naszej Polonii...będziemy dłuuugo wspominać tą szaloną,roztańczoną i rozśpiewaną sylwestrową noc.

Po raz kolejny zorganizowaliśmy naszą zabawę sylwestrową na POLANCE. Bilety na tegoroczny bal sprzedały się jak „swieże bułeczki” a nasza piknikowa "wiata" zamieniła się w cudowną i elegancką salę balową. Pięknie pokryte białymy obrusami stoły ,kolorowe serwety i przepiekne stroiki z żywych kwiatów,świetlne dekoracje całej wiaty,oraz główna sceniczna dekoracja zmieniły to miejsce nie do poznania W tym roku na naszym polonijnym balu bawiło się aż 178 wyjątkowych ,sylwestrowych gości i do tego jakch gości.....Bawiło u nas Chicago,New Jersey,Nowy York,Canada, cała grupa z South Carolina ,byli i goście z Polski no i ciut bliżej...Jacksonville,Orlando i nasza lokalna Polonia.

A bawił nas wszystkich super zespół muzyków z Chicago w składzie Tomasz Tom Ciastko ,Bart Zielinski i Agnieszka Topolska ,którzy od pierwszych chwil porwali całe sylwestrowe towarzystwo do tańca.

Tak...było gwarnie,radośnie i tanecznie.... a w przerwach po wyczerpującym tańcu....czekała na wszystkich nie lada uczta....wyśmienity obiad z deserem oraz obficie zaopatrzony bufet z zmnymi przekąskami oraz wspaniałym ciastem domowych wypieków.Bar i jego super obsługa (dziekujemy Panowie i Panie  )

mieli pełne ręce pracy ...Tradycyjnie już losowaliśmy „szczęśliwy numerek” spośród sprzedanych biletów ...w tym roku losowaliśmy aż trzech szczęśliwców i tak trzecią nagrode i szampana wylosował Slawomir Stalec,drugą czyli bizuterie ufundowana przez Hanna Charubin wylosował dla swojej ukochanej Piotr Krawiec a główna nagroda : 2 bilety wstępu na Polonijny Bal Karnawałowy (01/19/2019) trafiła do Janeczki Fijolek.Zwycięzcom gratulujemy szczęścia w losowaniu oraz wygranych.

Nasze wspaniałe TRIO bawiło nas całą noc nie dając chwili wytchnienia a w przerwach śpiewu na żywo szaleńczo grał DJ Bart  czyli Bart Zielinski i w wyśmienitych nastrojach z szampanem w ręku powitaliśmy owacjami Nowy Rok 2019 ...wzajemnym życzeniom nie było końca.....a zabawa trwała....wyjątkowa noc zamieniła się w noworoczny poranek .bowiem naszą sylwestrową zabawę zakończyliśmy....nad ranem..... a ostatni goście opuścili naszą Polankę daleko po 4:00 rano :)⌛️⏳ To była wspaniała noc....

Ale nie byłoby całego teo zgiełku bez pracy i zaangażowania wielu osób...

Dziekujemy wszystkim,którzy pracowali przy organizacji balu ....przez kilka dni przygotowując piękne dekoracje i wystrój sali, dziękujemy wszystkim za przygotowanie wspaniałego,wyśmienitego obiadu i suto zastawionego bufetu ,za te aromatyczne domowe wypieki....za waszą pracę i poświęcony czas ....za to ,że wszystko dopięte było na przsłowiowy „ostatni guzik” .Dziękujemy wszystkim za pracę przy obsłudze balu oraz sprzątanie po zakończeniu balu......

Dziękujemy również naszemu „wodzirejowi” DJ Bart Zielinski i całemu wspaniałemu TRIO z Chicago za wspaniałą oprawę muzyczną,za szalony taniec......i bolące dziś nogi  długo będziemy pamiętać ten wyjatkowy bal

Dziękujemy wszystkim,którzy byli z nami w tą niepowtarzalną noc.....

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach ...już wkrótce.... 01/19/2019 bal karnawałowy ,na który juz dziś serdecznie zapraszamy...

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments