POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

WIGILIA na Polance 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on January 2, 2019 at 7:10 PM

Dziś na Polance spedziliśmy piekne ,przedświąteczne popołudnie .Co prawda Święta Bożego Narodzenia za tydzień ale na naszej Polance już dziś 12/16/18 rozbrzmiewały dźwięki kolęd oraz dzwoneczki MIKOŁAJOWEGO ZAPRZĘGU.Kolejna polonijna wigilia...polonijne świateczne kolędowanie....to najpiekniejszy czas w roku...pełen wybaczenia ,miłości,radości,oczekiwania....W gronie naszej polonijnej Rodziny spędziliśmy to niedzielne przedświąteczne popołudnie.Wspaniałe wigilijne potrawy przyniesione przez wszystkich tego dnia ,sprawiły ,że nasz wigilijny ,polonijny stół był bardzo bogato i suto zastawiony.W pięknej scenerii i wyjątkowej światecznej atmosferze dzieliliśmy się opłatkiem,życząc sobie wzajemnie spokoju,zdrowia , radości ..... i samych serdeczności.


Nasz "polonijno-świąteczny" chór wprowadził nas wszystkich w magiczną ,świąteczną atmosferę ,śpiewając przepiekne polskie kolędy. Wspólne kolędowanie to już tradycja na naszych polonijnych,wigilijnych spotkaniach.

Przyszedł i czas na spotkanie z Mikołajem....dzieci z niecierpliwością oczekiwały na wizytę tego wyjątkowego goscia, który " w pocie czoła" przyniósł worek prezentów dla naszych milusińskich. ....... Radości i śmiechu było co niemiara ,każde dziecko dostało od Mikoła paczkę świąteczną .Kilka wspólnych zdjęć z Mikołajem i jego dwoma Elfami i obietnica spotkania za rok.......na kolejnej polonijnej wigill...tak to było piękne niedzielne,świąteczne popołudnie.....pełne spokoju ,serdecznej rodzinnej atmosfery w gronie polonijnych przyjaciół


Dziękujemy za ten piękny czas.........a tym wszystkim,którzy nie mogli być dziś z nami na Polance życzymy Wesołych Świąt !!!!

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments