POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

PIOTR RUBIK i Moja Historia

Posted by Malgorzata Swierczynska on November 26, 2018 at 10:00 PM

11/25/2018 r o godz. 4:30 pm na Polance rozpoczął się wyjątkowy spektakl ......

MOJA HISTORIA .... to tytuł koncertu ,z którym zespół muzyków i wspaniałych solistów pod dyrekcją PIOTRA RUBIKA wystapił przed naszą polonijną widownią...To już kolejne spotkanie ....po 3 latch ponownie mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność gościć tak znakomitego kompozytora z jego zespołem

Tym razem ten wyjątkowy koncert odbył się na naszej Polance.....w naszej „leśnej operze” i było przepieknie.

Wielu Polaków i nie tylko ....z Palm Coast,St.Augustine,Jacksonville,Titusville oraz wielu okolicznych miast i miasteczek tłumnie przyjechało na tą "duchową ucztę".

Koncert rozpoczety...pełna sala i wyjatkowa atmosfera ... i po kolei witaliśmy brawami muzyków, solistów i samego mistrza ....z instrumentów popłynęła muzyka,która od pierwszego momentu oczarowała nas wszystkich.Do tonów płynących z instrumentów dołączyły przepiękne głosy solistów.....wspaniała..."zaczarowana uczta".

Tak było całe dwie koncertowe godziny ,które minęły jak chwila...owacjom i brawom nie było końca a utwory na "bis" śpiewaliśmy wszyscy razem.

Po zakończonym koncercie ,krótkie spotkanie z muzykami...zdjęcia...autografy i pożegnanie z obietnicą ponownego spotkania tutaj u nas...na Florydzie ...na Polance .

Dziekujemy za piękny koncert,który z pewnościa na zawsze zostanie w naszych sercach i pamięci.

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments