POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

SYLWESTER 2021

Posted by Malgorzata Swierczynska on January 5, 2021 at 7:45 PM

BAL SYLWESTROWY 2020/2021������

Kolejny bal sylwestrowy na naszej pięknej Polance.

Kolejna wspaniała ,szaleńcza, roztańczona i rozśpiewana sylwestrowo-noworoczna noc, którą dłuuuugo będziemy wspominać ..... Tak fantastycznie żegnaliśmy STARY Rok 2020 i powitaliśmy Nowy 2021 Rok !!!!

Przed nami kolejny rok.... z nadzieją wkraczamy w ten Nowy 2021 , z nadzieją na zmiany na lepsze...z oczekiwaniem co dobrego da nam w darze..... więc już dziś otwieramy całkiem nową księgę , którą dzień po dniu będziemy wspólnie zapełniać .Pierwszą kartę zapełniamy już dziś wspomnieniem wczorajszego ,szalonego...sylwestrowego wieczoru .......... ale po kolei.....

Witamy w ten pierwszy noworoczny dzień i życzymy wszystkim raz jeszcze samych szczęśliwych i pomyślnych dni w Nowym Roku w zdrowiu, radości i z przyjaciółmi wokół. Byśmy wszyscy tak pięknie i w tak wyjątkowych nastrojach jak cały wczorajszy bal sylwestrowy przeszli tanecznym krokiem przez cały rok.

A bal sylwestrowy 2020/2021..... ?????

No właśnie... każdy z naszych bali sylwestrowych jest wspaniały i niepowtarzalny a tegoroczny...no cóż ..oczywiście był naprawdę wyjątkowy...wyjątkowy ze względu na okoliczności.....ze względu na wspomnienia jakie zostawił po sobie mijający rok .Tak...bez żalu żegnaliśmy 2020 ale z radością i w szampańskich nastrojach spędziliśmy ostatnie jego godziny .Takiego balu jeszcze nie było w historii naszej Polonii... Po raz kolejny zorganizowaliśmy naszą zabawę sylwestrową na POLANCE. Po raz kolejny nasza piknikowa "wiata" zamieniła się w bajecznie elegancką salę balową. Pięknie pokryte białymi obrusami stoły ,kolorowe serwety i przepiękne stroiki z żywych kwiatów, świetlne dekoracje całej wiaty,oraz dekoracja zmieniły to miejsce nie do poznania W tym roku na naszym polonijnym balu bawiło się 100 wyjątkowych ,sylwestrowych gości i do tego jakch gości.....Bawiło u nas Chicago, New York, cała grupa z South Carolina , no i ciut bliżej...Jacksonville, Port Orange, St.Augustine i nasza lokalna Polonia.

A bawił nas wszystkich w tym roku wspaniały DJ Konrad z Buffalo wraz ze wspaniałą śpiewającą Rodziną Kaminskich czyli K-Family Music ,którzy od pierwszych chwil porwali całe sylwestrowe towarzystwo do tańca.

Tak...było gwarnie, radośnie i tanecznie.... a w przerwach po wyczerpującym tańcu....czekała na wszystkich nie lada uczta....wyśmienity obiad z deserem oraz obficie zaopatrzony bufet z zmnymi przekąskami oraz wspaniałym ciastem domowych wypieków.Bar i jego super obsługa (dziekujemy Panowie i Panie )

mieli pełne ręce pracy ...Tradycyjnie już losowaliśmy „szczęśliwy numerek” spośród sprzedanych biletów ...w tym roku losowaliśmy aż trzech szczęśliwców i tak trzecią nagrodę i butelkę szampana wylosowała Gina Cwalina,drugą czyli piękny wazon wylosowała Renata Kang a główna nagroda czyli gift certyfikat na $100 do Studia Figura wylosowała Emilia Majewski .

Była i nagroda dodatkowa w postaci butelki dobrego alkoholu a wylosował ją polonijny „szczęściarz” Leszek Ptak. Zwycięzcom gratulujemy szczęścia w losowaniu oraz wygranych a głównemu sponsorowi nagród STUDIO FIGURA dziękujemy za ufundowanie tych wspaniałych nagród.

Nasza wspaniała K- Family bawiło nas całą noc nie dając chwili wytchnienia a w przerwach śpiewu na żywo szaleńczo grał DJ Konrad i w wyśmienitych nastrojach z szampanem w ręku powitaliśmy owacjami Nowy Rok 2021 ...wzajemnym życzeniom nie było końca.....a zabawa trwała....wyjątkowa noc zamieniła się w noworoczny poranek .bowiem naszą sylwestrową zabawę zakończyliśmy jak zwykle ....nad ranem..... To była wspaniała noc....

Ale nie byłoby całego tego zgiełku bez pracy i zaangażowania wielu osób...

Dziękujemy wszystkim,którzy pracowali przy organizacji balu ....przez kilka dni przygotowując piękne dekoracje i wystrój sali, dziękujemy wszystkim za przygotowanie wspaniałego,wyśmienitego obiadu i suto zastawionego bufetu za waszą pracę i poświęcony czas ....za to ,że wszystko dopięte było na przsłowiowy „ostatni guzik” .Dziękujemy wszystkim za pracę przy obsłudze balu oraz sprzątanie po zakończeniu balu......

Dziękujemy również naszemu DJ Konradowi oraz K-Family za wspaniałą oprawę muzyczną ,za szalony taniec......i bolące dziś nogi ....oj długo będziemy pamiętać ten wyjątkowy bal

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tą niepowtarzalną noc.....

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach ...już wkrótce....

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments