POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

KARNAWAL 2020

Posted by Malgorzata Swierczynska on January 19, 2020 at 9:20 AM

W sobotę 01/18 /2020 bawiliśmy się na Polance na tradycyjnym BALU KARNAWAŁOWYM....������ pięknie odmieniona Polanka,wspaniałe karnawałowe dekoracje i gra świateł wprowadziły nas w wyjątkowy nastrój ...

 

Tegoroczni ,karnawałowi goście przybywali na Polankę w pięknych kreacjach oraz szampańskich nastrojach a nasz bal rozpoczął się zgodnie z planem zaraz po uroczystym powitaniu wszystkich karnawałowych gości przez Grace Brudz–V-ce Prezes naszej organizacji .Na tegorocznym balu nie było tak dużej frekwencji jak rok temu ale za to wszyscy wspaniale bawili się w rytm muzyki DJ Andrzeja.

 

Była i urodzinowa niespodzianka bowiem dokładnie w dniu naszego balu swoje urodziny świętowały az 3 osoby :Jessy Bilinski, JadziaandDominick Desa oraz Urszula Ursula Kisiel����������. Rozpoczęliśmy więc od pięknych życzeń urodzinowych dla naszych jubilatów oraz tradycyjnego“Sto lat “.... po czym rozpoczęliśmy nasz karnawałowy bal����������Muzyka nie dawała szans na odpoczynek bo nogi same rwały sie do tańca.Przez cały czas parkiet był zapełniony tym bardziej ,że wszystkie pary walczyły o doroczny tytuł Króla i Królowej parkietu a jury miało nie lada zadanie do wypełnienia.Spośród tłumu tancerzy wyłoniliśmy zwycięską parę.Sędziowskie punkty trafiły jednogłośnie do Sylwia Kicinska ���� i Marcin Paszkiewicz ����To właśnie oni zostali jednogłośnie ukonorowani jako Król i Królowa balu karnawałowego 2020. Nagrodą dla zwycięzców były bilety wstępu na zaplanowany na 02/15/20 bal walentynkowy oraz tradycyjna butelka szampana. Gratulujemy zwycięstwa "królewskiej parze !!!!������������

 

Wszyscy bawili się szampańsko a nowo mianowana "para królewska" czyli Sylwia i Marcin zaprezentowała nam piękny taniec i zaprosiła wszystkich na parkiet.

 

Było wesoło,tanecznie i bajecznie karnawałowo.W takiej super atmosferze dotańczyliśmy prawie do północy.

 

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w imprezie,za wspólną fantastyczną zabawę.Dziekujemy wszystkim ,którzy przygotowali całą imprezę czyli:

 

Komitetowi dekoracyjnemu,który zadbał o stronę estetyczną i piękny wystrój Polanki.

 

Komitetowi gospodarczemu,który zatroszczył się o nasze podniebienia i smakołykami uzupełniał energię do dalszych tańców przy muzyce DJ Andrzeja.

 

Wspaniałej,profesjonalnej obsłudze baru,która sprawiała,że nasze ruchy w tańcu były bardziej"płynne "

 

Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za przygotowania i organizację całości spotkania.Pracy dużo ....ale....satysfakcja jest ogromna bo goście balu bawili się naprawdę wspaniale a największą nagrodą są zadowolone i uśmiechnięte twarze.

 

.Do zobaczenia już wkrótce tym razem na BALU WALENTYNKOWYM( 02/15/2020) na ,który już dziś zapraszamy.

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

1 Comment

Reply WilfredNub
4:05 AM on March 31, 2020 
cheap online software