POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

HALLOWEEN 2019

Posted by Malgorzata Swierczynska on October 27, 2019 at 9:15 AM

Kolejne,szalone Halloween Party 2019 za nami...... ����‍⚕️��‍♀️��‍♂️��‍♀️��‍♂️��‍♀️��‍♂️W sobotę 10/26/2019 późnym popołudniem ,mimo kapryśnej tego dnia pogody,na wystrojoną, "halloweenową Polankę" przyjechali wyjątkowi halloweenowi goście....oczywiście we wspaniałych strojach������������‍����‍����‍♂️��‍♀️��‍♀️��‍♂️. Nasze piękne polonijne dzieci i ich super rodzice zmienili się nie do poznania.To był naprawdę świetny wieczór.Wszyscy wystrojeni ,poprzebierani.....w barwne,piekne....straszne...super stroje.Mielismy" fachowa "pomoc medyczna,piratow,całe “plemiono indiańskie “ :) szalonego strażaka, czarnego anioła,piękna parę młodą,diablice,kocice ,biedronki,pszczółki duże i małe i różnego rodzaju i kalibru straszydła i dziwadła i ......no właśnie ...a wlasciwie to ...kogo tam nie bylo????

 

W barwnych halloweenowych strojach zaprezentowała nam się K-Family Music czyli nasza polonijna śpiewająca rodzina Kaminskich,która zadabała o oprawę muzyczną tego wyjątkowego wieczoru. Super!!! Muzyka grała...dzieci rowniez w pieknych strojach drążyły swoje "dyniowe potworki i duszki “�������������� i dokazywaly miedzy straszydlami.W konkursie na najpiekniej wydrążoną dynię jury w skladzie:Kasia,Marzena i Isia nie miało najłatwiejszego zadania....hmmmm......wszystkie dynie były piękne i wyjątkowe i w tym roku konkurs wygrały WSZYSTKIE dzieci a w nagrodę otrzymały słodkie niespodzianki.

 

W konkursie za najwspanialszy stroj halloweenowy w kategorii "stroj dzieciecy"po prezentacji w rytm muzyki zdobyly również......WSZYSTKIE DZIECI,wszystkie bez wyjatku byly piekne....wszystkie dzieci zostaly nagrodzone słodyczami i pysznymi lodami.

 

Zabawa trwała dalej i nadszedł moment na konkurs na najlepszy strój wśród dorosłych....wszyscy "przebierańcy" przemaszerowali w rytm muzyki "DJ Andrzeja a pozostali goście wieczoru "oceniali" brawami i okrzykami ich stroje i oryginalność.Decyzja nie była prosta....ale główna wygrana czyli bilety wstępu na spektakl ONA &ON powędrowała do przezabawnej i lekko strasznej pary potworków,straszydeł “Steampunks” czyli Beaty i Hectora ....gratulujemy pomysłu i wygranej!!!!

 

To była "pyszna" zabawa...wspaniała muzyka w wykonaniu K-Family Music i DJ Andrzeja i Wy wszyscy, czyli wspaniali halloweenowi goście ,którzy tworzycie tą niesamowita ,cudną atmosferę.

 

Całości dopełnił bufet pełen obfitości,świeżutkich i pachnących kiełbasek,pierożków,pysznych ciast.....oraz wielu innych smakołyków.Bar też zadbał o spragnionych gości.

 

Dziekujemy wszystkim,ktorzy przygotowali Polanke na ten wyjatkowy wieczór.Dziekujemy wszystkim którzy:gotowali,piekli,sprzatali,dekorowali i cały wieczór pracowali przy obsłudze pikniku.

 

Dziekujemy wszystkim za udział w pikniku i wspólną zabawę.To był wspaniały czas w wyjatkowym towarzystwie.

 

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach....a już za tydzień 11/02/10 o godz.6:00 pm spektakl teatralno-muzyczny “ONA & ON” zapowiada się ciekawie...bądźcie z nami....

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments