POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

APEL O POMOC FINANSOWA

Posted by Malgorzata Swierczynska on October 21, 2019 at 7:05 PM

APEL O POMOC FINANSOWĄ

Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy zajmuje się m.in. leczeniem zmian naczyniowych u dzieci. Są to wady wrodzone pod postacią najczęściej naczyniaków wczesnodziecięcych (infantile hemangioma) oraz malformacji kapilarnych i żylnych (capillary malformations, venous malformations).

Jedną z metod leczenia jest laseroterapia.Niestety w tym Oddziale jedynie nie stosuje się tej metody ze względu na brak odpowiedniego sprzętu.Żeby pomóc dzieciom i młodzieży czekającym na leczenie potrzebny jest laser typu Nd-YAG, CO2 ablative lub Pulse dye laser. Koszt tego laseru wynosi $25,000.00 i dlatego prosimy Panstwa o wsparcie finansowe. Z gory bardzo dziekujemy za kazda donacje!!!

Polonia Society of Korona chciałaby wesprzeć finansowo ten projekt i dlatego zwracamy się również do Państwa z prośbą o jakiekolwiek wpłaty.Utworzyliśmy już profil na zbiórkę pieniędzy ,dostępny na https://www.gofundme.com/f/maszyna-medyczna-dla-dzieci-w-polsce a wpłaty gotówkowej można dokonywć u Skarbnika Polonia Society of Korona Pani Miki Bilinski.Dziękujemy za każdą najdrobniejszą wpłatę

We are raising money for Nd-YAG, CO2 ablative or Pulse dye laser which removes infantile hemangioma and capillary malformations, venous malformations. We are trying to raise $25,000.00 to purchase such equipment. Every donation will be greatly appreciated.

��

 

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments