POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

10-te BIESIADNE SPOTKANIE Z KUFELKIEM

Posted by Malgorzata Swierczynska on October 21, 2019 at 7:00 PM

Dziś "święto piwa" na Polance.To już po raz 10-ty spotkaliśmy się na tradycyjnym OCTOBERFEST piknik .

Wyjątkowy dzień 13 października 2019.Wyjątkowy z wielu względów...... po pierwsze mieliśmy tego dnia wyjątkowych gości prosto z Niemiec w orygninalnych biesiadnych strojach,po drugie gościliśmy przedstawicieli niemiecko-amerykańskiego klubu z Palm Coast ,po trzecie Polanka była dziś pełna fantastycznych gości ,takich którzy przyjechali do nas po raz pierwszy oraz tych stałych bywalców ....i po czwarte ....Nie cichły echa wyborczych potyczek a wywieszone o 3:00 pm oficjalne wyniki wczorajszych wyborów wzbudziły ogromne zainteresowanie.

Ale...ale...wróćmy do naszego PIWNEGO PIKNIKU .Działo się...oj działo.....Nasi niemieccy goście pokazali nam perzedsmak tego jak naprawdę bawią się tego dnia na swoich piwnych biesiadach.Rozbrzmiewała tradycyjna muzyka w rytm której tańczyli swoje regionalne tańce oraz śpiewając biesiadne piosenki ...z jodłowaniem włącznie.Oczywiście dołączyliśmy się do tych zabaw i stopniowo w bardziej swojskich rytmach przeszlismy do naszej tradycyjnej zabawy piknikowej.

Tego dnia nie zabrakło również gier i zabaw z nagrodami.Pierwszy konkurs dał nam "powrót do przeszłości" czyli ....Trzej śmiałkowie zostali "nakarmieni" przez swoje partnerki ,oczywiście piwem,lecz...z małej butelki ze smoczkiem ��Nie było łatwo ale dali radę i tak nagrode główną czyli bilet wstępu na koncert SŁAWOMIRA,który odbędzie się 20 października w klubie w Clearwater wygrał nasz gość prosto z Niemiec ,wszyscy pozostali Panowie otrzymali nagrodę pocieszenia w postaci toreb Żywiec oraz szklanek do piwa.

Kolejny konkurs,również piwny polegał na piciu piwa przez dłuuuuuuugi wężyk i o czywiście odgadnięciu nazwy pitego piwa .Tym razem nagrodę główną czyli bilet na koncert Sławomira wygrała jedna z Pań a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia.

Cały czas do tańca grał jak zwykle DJ Andrzej a grał aż nogi same tańczyły���� Bufet też dziś nie odpoczywał a wręcz przeżył prawdziwe oblężenie a domowe pierogi i polska kiełbasa schodziły szybciej niż przysłowiowe "świeże bułeczki".O ugaszenie naszego pragnienia zadbali nasi super barmani....ech....cóż za dzień...

Dziękujemy Wam wszystkim,za tak liczne przybycie i wspólna zabawę.Dziękujemy wszystkim,którzy pracowali w pocie czoła przy przygotowaniach imprezy,obsługi w trakcie trwania oraz uprzątnięcie Polanki po zakończeniu pikniku.

do zobaczenia na kolejnych polonijnych imprezach.....już wkrótce HALLOWEEN piknik 10/26/2019 a i tu niespodzianek nie zabraknie a do tańca grać nam będzie nasza śpiewająca Rodzina Kamińskich

Zapraszamy

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments