POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

DISCO I KARAOKE

Posted by Malgorzata Swierczynska on July 1, 2019 at 5:00 PM

W sobotę 06/15/2019 bawiliśmy się na Disco w rytmach lat...80...90..aż po muzykę współczesną.

 

Pogoda jak na zamówienie ��☀️...ba nawet ciut za gorąco...ale wszyscy ,którzy tego wieczoru przyjechali na Polankę bawili się jak zwykle wyśmienicie.

 

DJ Andrzej zadbał o oprawę muzyczną,kuchnia jak zwykle serwowała same smakołyki a barman i jego pomocnice po mistrzowsku serwowali napoje chłodzące.

 

Przyszedł i czas na KARAOKE��‍����‍��.Chętnych do śpiewu nie brakło .Cała widownia wtórowała solistom i wspomagała w śpiewie a już tradycyjnie grupa "polonijnych filipinek " :D wyśpiewała tym razem "Jadą wozy kolorowe" :D Ale prawdziwym hitem ze wspaniałym wręcz"profesjonalnym" wykonaniem okazała się piosenka "O mnie się nie martw" w wykonaniu naszej rozśpiewanej Alutki ��‍��.Ogromne brawa również dla Isi & Krysi za mistrzowskie wykonanie utworu "Jesteś lekiem na całe zło". Oj...rozśpiewała nam się ta nasza Polanka ....oj działo sie ...działo.... to był naprawde super wieczór....a rytmy naszej muzyki słychać było prawie do północy...

 

Dziękujemy Wam za udział w imprezie.....nic bez Was wszystkich .Specjalne podziękowania wszystkim,którzy pracowali przy organizacji spotkania oraz uprzątnęli Polankę po zakończeniu Disco.

 

Do zobaczenia na koleknych polonijnych imprezach....już wkrótce bo 06/30/2019 na Pikniku LATO Z POLONIA

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments