POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

PIEKNI I MLODZI koncert

Posted by Malgorzata Swierczynska on April 23, 2019 at 7:40 PM

March 3,2019

Ale się dzisiaj działo !!!! Zaszaleliśmy ostakowo !!! Dziś wszyscy razem na naszej Polance godnie pozegnaliśmy karnawał.....Dziś bawiliśmy się w rytmach DISCO POLO razem z zespołem prosto z Polski .....z zespołem PIĘKNI I MŁODZI.

Mimo,że koncert zapowiedziany był na 5:00 pm większość koncertowych gości przyjechała duzo wcześniej .Stali bywalcy Polanki i amatorzy polonijnych przysmaków zjawili się wcześniej aby skosztować pysznych pierogów czy świeżutkich placków ziemniaczanych.Dziś oprócz stałych bywalców i gości z St.Augustine,Jacksonville ,Daytona Beach czy Port Orange mieliśmy również gości z Clearwater .

Po raz pierwszy na naszej Polance i z pewnością nie ostatni ,gościliśmy ekipę telewizyjną z relacją na żywo z "WYDARZEŃ Z FLORYDY" .

No cóż...pogoda piękna,atmosfera wspaniała,humory wyśmienite ,komplet gości 150 osób i już tylko pozostało nam czekać na naszych artystów... PIĘKNI I MŁODZI pojawili się na naszej polonijnej estradzie i od pierwszych dźwięków porwali wszystkich do szalonej zabawy.Hit,za hitem...świetna zabawa i rozśpiewane i roztańczone ��������towarzystwo.Oj nogi będą jutro bolały....a koncert minął jak chwila....oczywiście nie puściliśmy naszych gości bez bisów,symbloicznego upominku i zapewnień o kolejnym koncertowym spotkaniu....Jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć i z żalem sie żegnaliśmy z PIEKNYMI I MŁODYMI ...a nasza ostatkowa zabawa trwała jeszcze chwilę a bawiliśmy sie przy muzyce DJ Andrzeja.

Dziekujemy wzystkim ,którzy pracowali przy organizacji i obsłudze imprezy,wszystkim Paniom w kuchni,Panom i Paniom w barze i tym,którzy czuwali nad całością wydarzenia.Dziękujemy wszystkim za udział w dzisiejszych OSTATKACH....nic bez Was <3

do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach na Polance

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments