POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

BAL WALENTYNKOWY 2019

Posted by Malgorzata Swierczynska on February 11, 2019 at 9:05 PM

Walentynki <3 <3 <3 ....... piękne święto ,pełne miłości i wzajemnej sympatii... A miłość <3 <3 <3 powinniśmy pielęgnować przez cały rok, bez czekania na pretekst do wypowiedzenia słowa "kocham" i skoro został oficjalnie ustanowiony dzień zakochanych, dlaczego by właściwie z niego nie skorzystać? I czyż to nie powód do szalonej zabawy????

Oczywiście nie mogliśmy ominąć takiej wspaniałej okazji .Tegoroczny polonijny bal walentynkowy spędziliśmy w gronie polonijnych przyjaciół i 02/09/2019 w pięknej,"serduszkowej" scenerii w romantycznych ,walentynkowych nastrojach bawiliśmy się do utraty tchu na naszej walentynkowej Polance..

A bawiliśmy się wyśmienicie......

Wszyscy stali bywalcy naszych polonijnych spotkań czekali na ten wyjątkowy wieczór Tak więc Polanka piękna,radosna i pełna eleganckich walentynkowych gości......wspaniała muzyka i szaleństwo na parkiecie od pierwszego utworu.By nie brakło sił do tańca zadbał komitet gospodarczy ,który przygotował przepyszny obiad oraz suto zastawiony bufet z wykwintnymi zimnymi przekąskami.Nie zabrakło oczywiście ciasteczka ...dla osłody .Bardzo dziękujemy.

W chwili wytchnienia od szalonej zabawy do „pracy” ruszyły nasze piękne kwiaciarki :) Grace &Grace oraz Krysia i Stenia....i w rytm romantycznych melodii rozpoczęły swoją "różaną rundę " ….bowiem przyszedł czas na purpurowe,walentynkowe róże ��������.

Panowie z gestem obdarowali pięknymi bukietami swoje urocze żony,partnerki,koleżanki....kobiety.To bardzo miły moment na naszych walentynkowych balach,W tym roku nagrodziliśmy upominkami indywidualnie Panie ,które otrzymały najwięcej róż ....i tu zwyciężczynią okazała się Beata Lysakowska ,która otrzymała aż 44 piękne pąsowe róże.W nagrodę otrzymała zestaw walentynkowych kubeczków oraz dodatkowy bukiecik róż !!! Drugie miejsca były aż trzy ponieważ aż trzy Panie otrzymały po 11 róż !!! Grace Brudz,Lucynka Bujalski i Stenia Skalowski w nagrodę otrzymały róże do swojego walentynkowego bukietu. Gratulujemy Paniom a wspaniałym Panom dziękujemy za hojność.

Coż ,po wszystkim pamiątkowe zdjęcia zwycięzców i....dalej ruszyliśmy do tańca....����Jak zwykle bylo barwnie,czerwono i serduszkowo......wszyscy razem przetańczyliśmy szaleńczo ten czas do super muzyki DJ Andrzeja.A żeby nasze ruchy były bardziej „płynne” zadbali nasi super BARMANI,którzy przez cały walentynkowy wieczór mieli pełne ręce pracy.

Dziękujemy Panowie za przemiłą i fachową obsługę.

I tak w wyśmienitych nastrojach dotańczyliśmy ….do północy ...no może troszkę dłużej....ale ten wieczór był wyjątkowy i nikomu nie śpieszyło się do domu....i ciężko było się rozstać ... Nie rozstajemy się na długo bo już wkrótce nasza zabawa ostatkowa z wyjątkowymi gośćmi bowiem wystąpią dla nas PIĘKNI i MŁODZI....

a dziś :Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji wieczoru,piękne dekoracje,pyszne jedzenie i wspaniałą muzykę .

Wszystkim uroczym i wyjątkowym gościom dziękujemy za wspólną zabawę.Wspaniałą zabawę.

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

1 Comment

Reply Vidmpi
6:19 AM on April 21, 2019 
Today almost everyone visits YT or any other video hosting to upload and watch videos, free films and other content. But sometimes you want to download a movie or a video and the hosting doesn't allow you to do it. That's where Vidmate is coming to help you out. It provides with an ability for you to get a movie from may services, including YT, Facebook, Vimeo and many others. To do this you simply need to find a video and click download button. Plus, the application is 100% free and easy in use with your Android device! Download Vidmate APK now and start downloading your favourite video to share them with your family and friends!