POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

HALLOWEEN 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on October 28, 2018 at 7:55 PM

Kolejne Halloween Party 2018 za nami...... W sobotę 10/27/2018 późnym popołudniem na wystrojoną, "halloweenową Polankę" przyjechali wyjątkowi halloweenowi goście....oczywiście we wspaniałych strojach i to nie tylko nasze piękne polonijne dzieci ale i ich super rodzice zmienili się nie do poznania.To był naprawdę świetny wieczór.Wszyscy wystrojeni ,poprzebierani.....w wyjatkowe,barwne,piękne....straszne...super stroje.Mielismy" fachowa "pomoc medyczna",militarną Rodzinkę,Kena i Barbi, Top Gun z Dama Kier,Ninja,Wampira,Wiedźmę,Gang Kowboi,Wikinga w parze z tubką Musztardy :D ,Mnich,Hipisów,pszczółki duże i małe,.... no nie sposób wymienić wszystkich ......a wlasciwie to chyba łatwiej byłoby powiedzieć,kogo tam nie było ???Super!!! Dzieci również w pięknych strojach drążyły swoje "dyniowe potworki" i dokazywaly miedzy straszydlami.W konkursie na najpiekniej wydrążoną dynię ciężko było nam wyłonić zwycięzcę, bowiem ..........wszystkie prace były piękne i wyjątkowe i dlatego wszystkie dzieci dostały w nagrodę "woreczki słodkości" i wyśmienite desery lodowe .

 

W konkursie za najwspanialszy stroj halloweenowy w kategorii "stroj dzieciecy" zdobyly......WSZYSTKIE DZIECI,wszystkie bez wyjatku byly piekne....wszystkie dzieci zostaly nagrodzone slodkimi niespodziankami .

 

Zabawa trwała dalej i nadszedł moment na konkurs na najlepszy strój wśród dorosłych....wszyscy "przebierańcy" przemaszerowali w rytm muzyki "szalonego meksykanina" czyli naszego DJ Andrzeja a pozostali goście wieczoru "oceniali" brawami i okrzykami ich stroje i oryginalność.Decyzja nie była prosta....ale główna wygrana czyli bilet wstępu na koncert Piotra Rubika powędrowała do przepieknej pary Kena i Barbi <3 czyli Lidia Lea Mahrus i Tomasz Czecholiński.....gratulujemy wygranej!!!!

 

Dziekujemy wszystkim,ktorzy przygotowali Polanke na ten wyjatkowy wieczor.Dziekujemy wszystkim ktorzy:gotowali,piekli,sprzatali,dekorowali i caly wieczor pracowali przy obsludze pikniku.

 

Dziekujemy wszystkim za udzial w pikniku i wspolna zabawe.To byl wspanialy czas w wyjatkowym towarzystwie.

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach na Polance

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments