POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

PAUL STEPIEN

Posted by Malgorzata Swierczynska on September 23, 2018 at 8:30 PM

PAUL STEPIEN - One Man Show....wydawałoby się niemożliwe ...a jednak...tak !!! Mieliśmy tego żywy dowód w sobotni wieczór 09/22/2018 .Na naszej polonijnej "estradzie" wystąpił wyjątkowy,młody,utalentowany artysta ..."człowiek orkiestra" w dosłownym tego słowa znaczeniu :).Widownia zgromadzona na Polance ( ok.80 osób) była oczarowana dźwiękami muzyki wydobywającej się z instrumentów,które artysta nam zaprezentował.A były to głównie flety: poprzeczny,flet piccolo,flet prosty i kolejny,który wyjatkowo flet przypominał ale okazał się dętym instrumentem elektronicznym.Było tez piano,beatbox ( czyli – forma rytmicznego tworzenia dźwięków – np. perkusji za pomocą ust, języka, krtani, gardła czy przepony) oraz flutebox czyli umiejętność gry na flecie poprzecznym z jednoczesnym wykonywaniem beatboxu).Ufff....bardzo to zabrzmiało naukowo :) ale tak naprawdę wielu z nas do tej pory nie wiedziało co to i po co ??? �� Nasz gość wytłumaczył nie tylko teoretycznie ale dał wspanały popis muzyczny ...aż wydaje się niewiarygodne.Cudowne dźwięki płynące z instrumentów wprowadziły nas wszystkich obecnych na koncercie w piekny świat muzyki filmowej,począwszy od starych przepieknych melodii po wspólczesne najpiękniejsze szlagiery muzyki nie tylko filmowej.Cały koncert minął jak chwila ...oczywiście nie obyło się bez bisów a na pożegnanie Paul zagrał dla nas szlagier Demisa Roussosa "Goodbye my love goodbye".

Tradycyjnie już "ubraliśmy " naszych gości w koszulki z logo naszego miasta Palm Coast :)

Nie byłoby tego cudownego koncertu bez akustyka Miłosza,który jak sam mówł "tylko dobrze kręci "��. dziękujemy Wam obu Panowie za te piękne chwile.

Dziękujemy również naszej polonijnej fantastycznej widowni.Dziękujemy Wam w imieniu Paula Stepnia i Polonii.Dziękujemy,że jesteście,że tworzycie tak nieprawdopodobnie przyjazną i rodzinna atmosferę.To już kolejni nasi goście ,którzy są tak zauroczeni naszym pięknym miejscem i widownią czyli po prostu Wami wszystkimi.

A po koncercie....nie mogło byc inaczej...rozkręciło się DISCO i......bawiliśmy się wspólnie z naszymi gośćmi .......dłuuuugo....dłuuuugo ������

 

Dziękujemy wszystkim,którzy pracowali przy przygotowaniach przed imprezą oraz obsłudze (kuchnia,bufet,bar oraz obsługa techniczna) w trakcie spotkania jak i po zakończeniu.

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach.

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments