POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

view:  full / summary

WIECZOR HAWAJSKI na Polance 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on August 2, 2018 at 7:50 PM Comments comments (0)

Ech.....cóż to był za wieczór!!!! .....wyjątkowy,gorący,hawajski !!!...był i przeminął ale wspomnień czar pozostanie na zawsze.

Wczoraj wieczorem 07/21/2018 na naszej polonijnej Polance odbył się kolejny WIECZÓR HAWAJSKI Z POLONIĄ.Impreza ta weszła na stałe w nasze polonijne kalendarium i cieszy się ogromnym powodzeniem.W tym roku nasi „hawajscy goście” również nie zawiedli i mimo upalnego wieczoru licznie przybyli na Polankę,która tego wieczoru zamieniła się w uroczą hawajską plażę o zachodzie słońca skrytą w zaułku hawajskiej dżungli........piękny widok.........

Wszyscy goście przyjechali w strojach i nastrojach hawajskich....zrelaksowani i gotowi do wysmienitej zabawy.Było „międzynarodowo” bowiem mielismy gości prosto z Polski, Niemiec ale nie zabrakło lokalnie mieszkających portugalczyków,słowaków i oczywiście amerykanów.Wesoło i gwarno jak zawsze a muzyka DJ Andrzeja porywała do tańca.W naszym polonijnym bufecie tym razem królowały dania "po hawajsku" z dodatkiem ananasa czyli szaszłyki i zapiekanki po hawajsku.Nie zabrakło również tradycyjnych dań z naszego menu...oczywiście z...ananasem..... Bar ...w pocie czoła serwował również egzotyczne hawajskie "napoje" .

Zabawy i konkursy...a mieliśmy ich kilka , to kolejne atrakcje wieczoru.....Pierwsza konkurencja dla pięknych "hawajskich" dziewcząt to taniec„Hula” co znaczy rozpalać wewnętrzny ogień. Zmysłowe i piękne wykonanie tego tańca przez nasze tancerki zebrało grono widzów a Panowie w jury jednogłośnie wyłonili tą wyjątkową Lidia Lea Mahrus  gratulacje .Kolejna konkurencja, na którą wszyscy czekamy cały rok było oczywiście LIMBO dance....troszkę gimnastyki a ile śmiechu i radości.Limbo tańczyli młodzi i starsi...a i dzieci pokazały również jak pięknie potrafią się bawic.W tym roku główne trofeum"szklanego ananasa" zdobył Zbyszek Ziggy Mlynarski

Oj było wesoło a nasza zabawa trwała tradycyjnie baaaardzo długo...bo ostatni "hawajscy" goście odjechali z Polanki o 1:00am !!!! to był wyjątkowy wieczór,roztańczony,roześmiany ze wspaniałym towarzystwem.

Dziękujemy Wam wszystkim za tą piękną hawajską noc,za wspólnie spędzony czas,za wspólną szaloną zabawę.

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie tego wieczoru,piekne dekoracje,pyszności w kuchni i orzeźwienie w barze i oczywiście naszemu DJ Andrzejowi za super muzyke.

Teraz przerwa wakacyjna i kolejne spotkanie na Polance dopiero we wrześniu....na pikniku pierogowym.....

Wspaniałych wakacji życzymy wszystkim.

do zobaczenia na PolanceKWALIFIKACJA STYPENDIALNA 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on August 2, 2018 at 7:50 PM Comments comments (0)

Jak co roku Polonia Society of Korona ogłasza kwalifikację stypendialną .Wszyscy zainteresowani proszeni są o dokładne zapoznanie się z poniższym ogłoszeniem oraz wszyscy spełniający warunki mogą składać wnioski i niezbędne załączniki do przewodniczącej komisji stypendialnej Grace BrudzKWALIFIKACJA STYPENDIALNA Polonia Society of Korona,Inc

Polonia Society of Korona ogłasza kwalifikację stypendialną dla dzieci członków organizacji na rok 2018.

Stypendium obejmuje jednorazową dopłatę do kształcenia w kwocie $ 1000.

W roku przyznane będzie jedno dofinansowanie.

WARUNKI

1.Rodzice lub dziadkowie ubiegajacy sie o stypendium dla dziecka powinni być członkami Polonia Society of Korona nie krócej niż 3 lata i czynnie uczestniczyc w działalności organizacji.

2.Rodzice studenta muszą udokumentować jego osiągnięcia szkolne i pozaszkolne np.sukcesy naukowe,sportowe,artystyczne ect.

3.Średnia ocen studenta/kandydata do stypendium nie może być niższa niż 3,0

4.Student ubiegający się o stypendium powinien aktywnie uczestniczyc w działalności organizacji.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać do 8/31/2018 do Zarządu Polonia Society of Korona.

Komisja edukacyjna rozpatrzy zasadność wniosków i ogłosi wyniki do 09/09/2018.

LATO Z POLONIA

Posted by Malgorzata Swierczynska on August 2, 2018 at 7:45 PM Comments comments (0)

Kolejny piękny,słoneczny,upalny, florydzki dzień......może odrobinkę zbyt upalny acz ochłodzony letnim ,przelotnym deszczem...Kolejne polonijne spotkanie na Polance...tym razem PIKNIK "Lato z Polonią" .Głównym akcentem spotkania był 4th July czyli amerykańskie świeto niepodległości.Do tańca grał DJ Andrzej i zabawa trwała a wszyscy bawili sie wyśmienicie . Na dzieci czekał tradycyjnie juz wet slide a upalny dzień kusił i dorosłych do skorzystania z chłodnej kąpieli :) Mrożona kawa i kolorowe desery lodowe dla każdego dla ochłody znalazły wielu amatorów .

Polonijny bufet i bar jak zwykle miał pełne ręce pracy

.Dziekujemy Wam wszystkim za wspólna zabawę,za wspólnie spędzone niedzielne popołudnie.Wszystkim,którzy przygotowali piknik i pracowali "w pocie czoła" przy jego obsłudze również gorące podziękowania

Z pewnością spotkamy się juz wkrótce na Polance...tym razem na wieczornym,sobotnim,szalonym WIECZORZE HAWAJSKIM Z POLONIĄ 07/21/2018...juz dziś zapraszamy.

Do zobaczenia

Dsci i karaoke czerwiec 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on June 20, 2018 at 9:05 PM Comments comments (1)

W  sobotę 06/16/2018 bawiliśmy się na Disco w rytmach lat 60...70...80...����aż po muzykę współczesną.

Pogoda lekko pokrzyżowała nam dyskotekowe plany bowiem wielu z Was nie mogło dojechać z powodu ogromnej burzy i ulewy⚡⛈️��️ ale Ci wszyscy ,którym udało się dotrzeć na Polankę bawili się jak zwykle wyśmienicie.A na naszej Polance czy deszcz,czy burza...to i tak zawsze jest wesoło.

DJ Andrzej zabał o oprawę muzyczną,kuchnia jak zwykle serwowała same smakołyki a barman po mistrzowsku serwował napoje chłodzące.

Przyszedł i czas na KARAOKE��‍����‍��.Chętnych do śpiewu nie brakło i nawet pojawiły się "chórki" dla solistów a grupowo wykonana "wyśpiewana" piosenka "Śpiewać każdy może " stała się hitem wieczoru.Śmiechu było przy tym co niemiara i dodało odwagi kolejnym wykonawcom......oj działo sie ...działo.... to był naprawde super wieczór....a rytmy naszej muzyki słychać było prawie do północy...

Dziękujemy Wam za udział w imprezie.....nic bez Was wszystkich .Specjalne podziękowania wszystkim,którzy pracowali przy organizacji spotkania oraz uprzątnęli Polankę po zakończeniu Disco.

Do zobaczenia na koleknych polonijnych imprezach....już wkrótce bo 07/01/2018 na Pikniku RODZINNYM

Piknik Dzien Dziecka i Dzien Matki

Posted by Malgorzata Swierczynska on June 20, 2018 at 9:00 PM Comments comments (0)

W  niedzielę 06/03/2018 bawiliśmy się na Polance na dorocznym pikniku z okazji DNIA DZIECKA i Dnia Matki <3.

Piękne, upalne,leniwe.... niedzielne popołudnie..... Czas wakacyjny na Florydzie już rozpoczęty więc i nasi rodacy ruszyli w wakacyjne pordróże ....nie tylko do Polski <3.

Ci,którzy zostali albo jeszcze nie rozpoczęli swoich wakacji przyjechali bawić się razem z nami na Polance.Było gwarno i wesoło rozbrzmiewał śmiech naszych milusińskich bawiących sie na wet slide :D.Nie obyło się bez przygód ;) ....niestety brakło nam wody na wet slide ale nasze kochane dzieciaczki zajęliśmy zabawą w "bańki mydlane" oraz zaprosiliśmy na wyśmienite, kolorowe ,fantastyczne lody,które zaserwowały nasze wspaniałe Panie Angela Waszkiewicz,Grace Jedra i Krysia Debski <3 dziękujemy.

W tym czasie nasi Panowie "złote rączki" na czele z Andrew Skalowski naprawili usterkę i wodna zabawa trwała dalej....

DJ Andrzej grał super muzykę i zapraszał na parkiet.Polonijne menu jak zwykle kusiło aromatem wspaniałych dań a obsługa bufetu miała pełne ręce pracy.Barman również uwijał się jak "w ukropie" bowiem w ten upalny dzień wszyscy potrzebowali coś dla ochłody.

Wszystkim ...Mamusiom...piękne życzenia złożył nasz Prezes Marcin Waszkiewicz ...a każda Mama dostała w prezenicie czekoladki.....

To było super ,rodzinne ,niedzielne popołudnie....wszyscy bawiliśmy się świetnie....a dzieci pełne energii bawiły się na wet slide do wieczora..

Dziekujemy Wam wszystkim za udział w pikniku....za wspólnie spędzony niedzielny czas....

Szczególne podziękowania dla wszystkich,którzy pracowali przy przygotowaniach ,obsłudze pikniku oraz pracach porzadkowych po zakończeniu imprezy.

Piknik 3-cio Majowy

Posted by Malgorzata Swierczynska on June 20, 2018 at 9:00 PM Comments comments (0)

 29/04/2018 r na Polance odbył się Piknik 3-cio Majowy.Piękna pogoda zachęciła do spędzenia tego popołudnia w gronie polonijnych przyjaciół na pierwszym w tym roku pikniku.

Lecz zanim rozpoczęliśmy naszą piknikową zabawę zaprosiliśmy wszystkich na krótką lekcję historii....

Tradycyjnie już uczciliśmy kolejną rocznicę uchwalenia Konstutucji 3-go Maja.Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wprowadzenia sztandarów oraz odegrania hymnów USA oraz Polski po czym w rytm dźwięków "Mazurka 3-ciego Maja" na naszą polankową scenę weszli uczestnicy uroczystej akademii.Historyczny rys narratora i recytatorzy w pięknych wierszach,słowami poetów opowiedzieli obecnym na Polance gościom o radościach,nadziejach i porażkach Polski z tego okresu oraz o patriotyźmie i miłości do ukochanej ojczyzny.

Na zakończenie "Rota" zaśpiewana przez wszystkich zebranych tego dnia na Polance .....brawa dla wystepujących

Po części oficjalnej rozpoczął się "regularny" piknik.Nasz DJ Andrzej spisał się na medal i grał wspaniale a bufet jak zwykle z pełnym piknikowym menu wabił aromatem grilowych potraw oraz świeżutkich pierogów i pachnących,chrupiących placków ziemniaczanych.Bar przeżywał oblężenie ,każdy chciał "coś dla ochłody" :)....a dzieci... choć nie było ich zbyt wiele ...jak zwykle radośnie i beztrosko biegały i korzystały z "wet slide".

Wspaniałe ,niedzielne popołudnie.......sezon piknikowy rozpoczęty....już dzis zapraszamy na kolejne pikniki tematyczne ale...wcześniej bo 05/19/2018 zapraszamy na Polankę na DISCO i Majówkę przy ognisku

Czerwone Gitary na Polance

Posted by Malgorzata Swierczynska on April 25, 2018 at 9:45 PM Comments comments (0)

Tak...koncert CZERWONYCH GITAR za nami..... tak relacja na gorąco....jeszcze w uszach brzmią tony wspaniałej muzyki w wykonaniu tych wyjatkowych myzyków....Na długo pozostanie w naszej pamięci i sercach dzisiejszy koncert na Polance.Sami artyści oczarowani naszym "leśnym amfiteatrem":) ,wspaniałą atmosferą i nietuzinkową publicznością.....ale..... po kolei...

22 kwietnia 2018 na naszej Polance odbył się długo wyczekiwany koncert zespołu CZERWONE GITARY.Z niecierpliwością oczekiwaliśmy wizyty tak wyjątkowych artystów .....wszystkie przygotowania dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik" i....dojechali....z ogromem sprzętu muzycznego,dobrymi humorami i usmiechem.

Powoli zaczęli dojeżdżać "koncertowi" goście....a na rozpoczęcie koncertu czyli 4:00 pm zrobiło się całkiem tłoczno.... bo odliczyło nam się ponad 170 osób a dojechali goście z Jacksonville,Orlando,Melbourne,Mount Dora,St.Augustine,Daytona i oczywiście Palm Coast.

CZERWONE GITARY powitaliśmy gromkimi brawami i....rozpoczął się koncert..... i to jaki koncert....wspaniałe znane wszystkim przeboje porwały nas wszystkich w świat wspomnień i lat młodości..... wiele znanych przebojów śpiewanych wspólnie z zespołem słychać było tego wieczoru na Polance.W przerwie koncertu nasi wspaniali goście złożyli autografy na polonijnej gitarze ...co prawda nie „czerwonej” ale pamiatka wyjatkowa.Druga część koncertu to same „stare” szlagiery tej legendarnej grupy a polonijna publicznośc „wspomagała” swoimi głosami tych wspaniałych wykonawców.CZERWONE GITARY koncertowo roztańczyli wszystkich i polankowy parkiet zapełnił się i kołysał w rytm płynącej muzyki.

Na zakończenie koncertu tradycyjnie obdarowaliśmy naszych gości drobnymi upominkami w postaci pamiątkowych koszulek z logo naszego miasta Palm Coast.Jednak to jeszcze nie był koniec kocertu...wielokrotnie publiczność ,ogromnym aplauzem "wyklaskiwała" piosenki na BIS.Ten ponad 2 godzinny koncert minął jak chwila...wszyscy bawili sie wspaniale ,później....sesja zdjęć z CZERWONYMI GITARAMI oraz możliwość zakupenia płyt z autografami artystów.Nie puściliśmy naszych gości tak szybko.....ugościliśmy ich specjałami naszej polonijnej kuchni a pożegnaliśmy się późnym wieczorem .

CZERWONE GITARY !!!! Dziękujemy za wspaniały koncert.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tym spotkaniu,byliście wspaniali ...jak zawsze..

Dziękujemy wszystkim,którzy pracowali przy przygotowaniach oraz obsłudze spotkania,tym co gotowali,serwowali,sprzątali.Tak to cały "sztab" ludzi,którzy organizacyjnie czuwają aby takie imprezy na długo zostały w Waszej pamięci.

 

 

Niedziela z pisanka 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on March 25, 2018 at 8:25 PM Comments comments (0)

I jesteśmy już gotowi na powitanie Świąt Wielkanocnych!!!!

Palmy wielkanocne poświęcone a.. nasze wspaniałe polonijne dzieci wymalowały mnóstwo przepieknych,barwnych pisanek....tak dzis odbyła się tradycyjna polonijna NIEDZIELA Z PISANKĄ,która rozpoczęła wiosenny sezon piknikowy na Polance.

Piękna ,słoneczna pogoda sprawiła,że całe rodziny przybyły na spotkanie z ZAJĄCAMI i wszyscy znależli coś wyjątkowego dla siebie .

W tym roku mieliśmy również wyjatkowych "gości" :) przepiękny króliczek i kurka w parze z kogutem...można było dotknąć i pogłaskac a ich właściciele opowiedzieli nam jak należy opiekować się takimi zwierzątkami.Kurka zniosła nam świeżutkie jajko :) a kogut piał jak szalony :)

W końcu pojawiły się wyczekiwane przez dzieci ZAJĄCE....radości było co nie miara ...a zajęczy kosz był pełen smakołyków i łakoci.........po gorących powitaniach dzieci pod czujną opieką zajęczych pomocnic czyli Marty ,Eli i Agnieszki rozpoczęły malowanie,zdobienie jajek.Metody różne ale królowały farby i pędzelek.Tak..dzis był czas dla dzieci....

barwne kraszanki ,pisanki,wyklejanki rodziły się w zdolnych rączkach "małych artystów". A wszystkie piękne i kolorowe....Rodzice i dziadkowie dopingowali swoje "pociechy" w ich artystycznych poczynaniach .Zające tradycyjnie podpytywały dzieci "co to będzie"...i tak troszke psociły i przeszkadzały ale za to wynagrodziły swoje psikusy ,przekupując dzieci pysznymi łakociami......a jakie dzieła powstawały będzie można pooglądać na zdjęciach.Konkurs na najpiekniejsze pisanki po wielu debatach jurorów został rozstrzygnięty a zwycięzcy otrzymali swoje nagrody .Kolejny konkurs to szukanie jajek niespodzianek na terenie Polanki.Oczywiście psotnik zając a właściwie pomocnice zająca porozrzucały mnóstwo kolorowych jajek a zadaniem dzieci było odnalezienie jak największej ilości tych kolorowych cudów.W tym roku zwycięzca znalazł aż 41 jajek.

Zwycięzcy otrzymali swoje nagrody piękne kosze wielkanocne pełne czekoladowych łakoci a pozostałe dzieci słodkie niespodzianki.

W tym roku sponsorem słodkich nagród i koszy wielkanocnych był polski sklep SERPOL FL. -bardzo dziękujemy za wsparcie. :D..

..Śmiechu i radości było co niemiara....ale przyszedł czas pożegnania z zającami......do zobaczenia za rok......dziękujemy za wspólną zabawę...... i życzymy Wesołych Świąt !!!!

bal walentynkowy 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on March 7, 2018 at 9:15 PM Comments comments (0)

Tłusty czwartek, ostatki i Walentynki.......czyż to nie powód do szalonej zabawy????

Oczywiście nie mogliśmy ominąć takiej wspaniałej okazji .Tegoroczny karnawał,pożegnaliśmy godnie.... w wyśmienitym,polonijnym gronie przyjaciół ....a zebrało nas się całkiem sporo bo ok 130 osób.!!!!

W sobotę 02/10/2018 w pięknej,"serduszkowej" scenerii w romantycznych ,walentynkowych nastrojach spotkaliśmy się na Polance.Tym razem bawiliśmy się w pełnej gali na polonijnym BALU WALENTYNKOWYM.

A bawiliśmy się wyśmienicie......

Ale...ale...od początku......

Wszyscy stali bywalcy naszych polonijnych spotkań czekali na ten walentynkowy wieczór Tak więc Polanka piękna,radosna i pełna eleganckich walentynkowych gości......wspaniała muzyka i szaleństwo na parkiecie od pierwszego....do ostatniego utworu.Jak zwykle bylo barwnie,czerwono i serduszkowo......wszyscy razem przetańczyliśmy szaleńczo ten czas do super muzyki DJ Andrzeja.

Tradycyjnie już losowaliśmy "szczęśliwy numer" czyli....numer z zakupionych biletów.Tym razem szczęście uśmiechnęło się do naszego gościa prosto z New York Leszka,który jako nagrodę otrzymał piękny prezent-naszyjnik dla swojej "Walentynki" .Gratulujemy !!!

Przyszedł i czas na purpurowe,walentynkowe róże. W rytmach piosenki "Gdzie Ci mężczyźni...." nasze piękne kwiaciarki Grace &Grace rozpoczęły swoją "różaną rundę "a Panowie z gestem obdarowali pięknymi bukietami swoje urocze żony,partnerki,koleżanki....kobiety.To bardzo miły moment na naszych walentynkowych balach,W tym roku nagrodziliśmy upominkami indywidualnie Panie ,które otrzymały najwięcej róż ....i tu zwyciężczynią okazała się Hania Dubik ,która otrzymała aż 16 pięknych róż,drugie miejsce zajęła Hanna Crown z 13-toma różami. Gratulujemy Paniom a wspaniałym Panom dziękujemy za hojność. Obie Panie zostały nagrodzone upominkami w postaci biżuterii a sponsorem wszystkich nagród wieczoru była Hanna Charubin.-producent biżuterii.Dziękujemy !!!. 

Kolejną niespodzianką był PĄCZEK....taki spóźniony polonijny tłusty czwartek.Tradycji stało sie zadość a pączki były wyśmienite....mniammmm

Po wszystkich tych atrakcjach pozostał już tylko taniec i szalona zabawa do utraty tchu.By nie brakło sił do tańca zadbał komitet gospodarczy ,który przygotował suto zastawiony bufet z wykwintnymi gorącymi posiłkami oraz zimnymi przekąskami.Nie zabrakło oczywiście ciasteczka ...dla osłody Bardzo dziękujemy.

Nasz Barman miał pełne rece pracy cały walentynkowy wieczór.Dziękujemy za przemiłą i fachową obsługę.

Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji wieczoru,piękne dekoracje,wspanią muzykę i fantastyczną zabawę.

Wszystkim uroczym i wyjątkowym gościom dziękujemy za wspólną zabawę.Wspaniałą zabawę.

Do zobaczenia na polonijnych piknikach na Polance.

Karnawal 2018 na Polance

Posted by Malgorzata Swierczynska on March 7, 2018 at 9:15 PM Comments comments (0)

Pracowitego weekendu ciąg dalszy :) tym razem bardziej rozrywkowo ....bowiem w sobotę 01/20/2018 wieczorem bawiliśmy się na Polance na tradycyjnym BALU KARNAWAŁOWYM..... pięknie odmieniona Polanka,wspaniałe karnawałowe dekoracje i gra świateł wprowadzały w wyjątkowy nastrój ... ach....coż to był za bal.....ale po kolei...od poczatku...Karnawałowi goście w tym roku nie zjechali zbyt tłumnie ale nasze karnawałowe szaleństwo rozpoczęło się zgodnie z planem ��.Wspaniała muzyka nie dawała szans na odpoczynek bo nogi same rwały sie do tańca.Przez cały czas parkiet był zapełniony tym bardziej ,że wszystkie pary walczyły o doroczny tytuł Króla i Królowej parkietu a 3 osobowa komisja miała nie lada zadanie do wypełnienia.Spośród tłumu tancerzy wyłoniliśmy zwycięską parę.Sędziowskie korale trafiły do wielu Pań ale najwięcej zebrała Marta Waszkiewicz a wsród Panów ,Andrzej Porada został zauważony przez sędziów. Andrzej i Marta i to właśnie oni zostali jednogłośnie ukonorowani jako Król i Królowa balu karnawałowego 2018.Nagrodą dla zwycięzców były bilety wstępu na zaplanowany na 02/10/18 bal walentynkowy oraz szampan . Gratulujemy zwycięstwa "królewskiej parze ����!!!!

Szczęście uśmiechnęło się również tego wieczoru do Beaty Beata Lysakowska-Zamora oraz Hector Zamora,którzy zostali również wyróżnieni przez jurorów i w nagrodę otrzymali butelkę szampana.Gratulujemy !!!!

Wszyscy bawili się szampańsko a nowo mianowana "para królewska" zaprosiła wszystkich gości do baru ....na toast ...na cześć władców :D

Było wesoło,tanecznie i bajecznie karnawałowo.W takiej super atmosferze dotańczyliśmy do północy.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w imprezie,za wspólną fantastyczną zabawę.Dziekujemy wszystkim ,którzy przygotowali całą imprezę czyli:

Komitetowi dekoracyjnemu,który zadbał o stronę estetyczną i piękny wystrój Polanki.

Komitetowi gospodarczemu,który zatroszczył się o nasze podniebienia i smakołykami uzupełniał energię do dalszych tańców przy muzyce DJ Andrzeja.

Wspaniałej,profesjonalnej obsłudze baru,która sprawiała,że nasze ruchy w tańcu były bardziej"płynne " ��

Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za przygotowania i organizację całości spotkania.Pracy dużo ....ale....satysfakcja jest ogromna bo goście balu bawili się naprawdę wspaniale a największą nagrodą są zadowolone i uśmiechnięte twarze.

.Do zobaczenia już wkrótce tym razem na BALU WALENTYNKOWYM( 02/10/2018) na ,który już dziś zapraszamy


Rss_feed