POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

view:  full / summary

PAUL STEPIEN

Posted by Malgorzata Swierczynska on September 23, 2018 at 8:30 PM Comments comments (0)

PAUL STEPIEN - One Man Show....wydawałoby się niemożliwe ...a jednak...tak !!! Mieliśmy tego żywy dowód w sobotni wieczór 09/22/2018 .Na naszej polonijnej "estradzie" wystąpił wyjątkowy,młody,utalentowany artysta ..."człowiek orkiestra" w dosłownym tego słowa znaczeniu :).Widownia zgromadzona na Polance ( ok.80 osób) była oczarowana dźwiękami muzyki wydobywającej się z instrumentów,które artysta nam zaprezentował.A były to głównie flety: poprzeczny,flet piccolo,flet prosty i kolejny,który wyjatkowo flet przypominał ale okazał się dętym instrumentem elektronicznym.Było tez piano,beatbox ( czyli – forma rytmicznego tworzenia dźwięków – np. perkusji za pomocą ust, języka, krtani, gardła czy przepony) oraz flutebox czyli umiejętność gry na flecie poprzecznym z jednoczesnym wykonywaniem beatboxu).Ufff....bardzo to zabrzmiało naukowo :) ale tak naprawdę wielu z nas do tej pory nie wiedziało co to i po co ??? �� Nasz gość wytłumaczył nie tylko teoretycznie ale dał wspanały popis muzyczny ...aż wydaje się niewiarygodne.Cudowne dźwięki płynące z instrumentów wprowadziły nas wszystkich obecnych na koncercie w piekny świat muzyki filmowej,począwszy od starych przepieknych melodii po wspólczesne najpiękniejsze szlagiery muzyki nie tylko filmowej.Cały koncert minął jak chwila ...oczywiście nie obyło się bez bisów a na pożegnanie Paul zagrał dla nas szlagier Demisa Roussosa "Goodbye my love goodbye".

Tradycyjnie już "ubraliśmy " naszych gości w koszulki z logo naszego miasta Palm Coast :)

Nie byłoby tego cudownego koncertu bez akustyka Miłosza,który jak sam mówł "tylko dobrze kręci "��. dziękujemy Wam obu Panowie za te piękne chwile.

Dziękujemy również naszej polonijnej fantastycznej widowni.Dziękujemy Wam w imieniu Paula Stepnia i Polonii.Dziękujemy,że jesteście,że tworzycie tak nieprawdopodobnie przyjazną i rodzinna atmosferę.To już kolejni nasi goście ,którzy są tak zauroczeni naszym pięknym miejscem i widownią czyli po prostu Wami wszystkimi.

A po koncercie....nie mogło byc inaczej...rozkręciło się DISCO i......bawiliśmy się wspólnie z naszymi gośćmi .......dłuuuugo....dłuuuugo ������

 

Dziękujemy wszystkim,którzy pracowali przy przygotowaniach przed imprezą oraz obsłudze (kuchnia,bufet,bar oraz obsługa techniczna) w trakcie spotkania jak i po zakończeniu.

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach.

IX POLONIJNY FESTIWAL PIEROGOW

Posted by Malgorzata Swierczynska on September 23, 2018 at 7:20 PM Comments comments (0)

" Czyś bogaty, czy ubogi,przychodź dziasiaj na PIEROGI,śmiechom i chichotom nie będzie końca....mamy AC �� ,nikt nie umrze z gorąca" :D :D :D

Tak dziś zachęcał wszystkich do przyjazdu na piknik pierogowy nasz przewodniczący jury w festwalowych zmaganiach Ks.Sławek.... :) ...

Dziś na naszej Polance było bardzo tłoczno ,gwarnie i wesoło.Mieliśmy wspaniałych gości z polonijnego klubu z St.Petersburg - koło Podhala 79,byli goście z polonijnego klubu z Vero Beach ,z Pensylwanii,New York,,Polski,Chicago,miejscową i okoliczną Polonię oraz dużą grupę zaprzyjaźniych amerykanów-oczywiście wielbicieli i smakoszy polskich pierogów i polskiej kiełbasy. Ponad 200 osób zagościło dziś w "królestwie pierożka" ��.Aromat wspaniałych pierogów roznosił się dookoła i wabił ,zachęcając do konsumpcji.Dzis bowiem,w naszym polonijnym menu ,obok tradycyjnie serwowanych potraw ,główną rolę grały pierogi jak przystało na POLONIJNY FESTIWAL PIEROGÓW .W tym roku pierożki konkursowe to pierogi z kapustą i grzybami.Rekordowo,bo aż 11 uczestników IX edycji ulepiło konkursowe wspaniałości.Jury w 5 osobowym składzie miało nie lada wyzwanie .Każdy z nich musiał spróbować aż 11 pierogów !!!Dziś szefem Jury był Ks.Sławek a dowodził jury w składzie: Tadeusz Cyrwus -Prezes polonijnego klubu z St.Petersburg,Irena Milczek -reprezentantka polonijnego klubu z Vero Beach,Jadzia Waloch i Krzysztof Swierczynski to reprezentanci naszej Polonii.Takie sędziowanie to bardzo smaczne zajęcie ale i niebywale trudne bowiem wszystkie pierogi były przepysze o czym świadczyła dłuuuuuga kolejka do naszego polonijnego bufetu. Po podliczeniu wszystkich sędziowskich punktów przewodniczący Jury otworzył kopertę z nazwiskami uczestników konkursu i przypisanym każdemu z nich numerom. I tak w tym roku I miejsce ,$100 i tytuł Mistrza polonijnych pierogów przypadł w udziale naszemu gościowi z New York Jagodzie Mucha,II miejsce i $50- Anna Soroka oraz III miejsce i $25 "ulepił" :) sobie Lester Stevens -jedyny mężczyzna biorący udział w konkursie.Te osoby zdobyły największą liczbę punktów ale walka była bardzo wyrównana .Wszystikm uczestnikom konkursu dziękujemy za pyszne pierożki , gratulujemy wygranych.i dziękujemy za udział we wspólnej zabawie.

Nie zabrakło nam oczywiście czasu na szalone disco do muzyki DJ Andrzeja .Było bardzo gorąco ale wszyscy bawili się wysmienicie.

Dziś bardzo dużo pracy miał nasz bufet ,który przeżył prawdziwe oblężenie.....ale w kuchni nie został ani jeden pierożek...ani jedna kiełbasa...Kawiarenka "Zacisze"dawała chwilkę wytchnienia i ochłody wspaniałą mrożoną kawą i kolorowymi lodami.Bar jak zwykle przezywał "oblężenie" bo nie ma to jak polskie piwo..... :)

Dziękujemy:

wsystkim,którzy w ten upalny dzień przyjechali na Polankę i fantastycznie bawili się całe popołudnie.To dzieki Wam ta super atmosfera .

Dziękujemy wszystkim organizatorom imprezy i wszystkim ,którzy "w pocie czoła" pracowali przy przygotowaniach oraz obsłudze pikniku i pracach porzadkowych po zakończeniu spotkania.

Do zobaczenia na kolejnych polonijnych spotkaniach....już wkrótce..

WIECZOR HAWAJSKI na Polance 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on August 2, 2018 at 7:50 PM Comments comments (1)

Ech.....cóż to był za wieczór!!!! .....wyjątkowy,gorący,hawajski !!!...był i przeminął ale wspomnień czar pozostanie na zawsze.

Wczoraj wieczorem 07/21/2018 na naszej polonijnej Polance odbył się kolejny WIECZÓR HAWAJSKI Z POLONIĄ.Impreza ta weszła na stałe w nasze polonijne kalendarium i cieszy się ogromnym powodzeniem.W tym roku nasi „hawajscy goście” również nie zawiedli i mimo upalnego wieczoru licznie przybyli na Polankę,która tego wieczoru zamieniła się w uroczą hawajską plażę o zachodzie słońca skrytą w zaułku hawajskiej dżungli........piękny widok.........

Wszyscy goście przyjechali w strojach i nastrojach hawajskich....zrelaksowani i gotowi do wysmienitej zabawy.Było „międzynarodowo” bowiem mielismy gości prosto z Polski, Niemiec ale nie zabrakło lokalnie mieszkających portugalczyków,słowaków i oczywiście amerykanów.Wesoło i gwarno jak zawsze a muzyka DJ Andrzeja porywała do tańca.W naszym polonijnym bufecie tym razem królowały dania "po hawajsku" z dodatkiem ananasa czyli szaszłyki i zapiekanki po hawajsku.Nie zabrakło również tradycyjnych dań z naszego menu...oczywiście z...ananasem..... Bar ...w pocie czoła serwował również egzotyczne hawajskie "napoje" .

Zabawy i konkursy...a mieliśmy ich kilka , to kolejne atrakcje wieczoru.....Pierwsza konkurencja dla pięknych "hawajskich" dziewcząt to taniec„Hula” co znaczy rozpalać wewnętrzny ogień. Zmysłowe i piękne wykonanie tego tańca przez nasze tancerki zebrało grono widzów a Panowie w jury jednogłośnie wyłonili tą wyjątkową Lidia Lea Mahrus  gratulacje .Kolejna konkurencja, na którą wszyscy czekamy cały rok było oczywiście LIMBO dance....troszkę gimnastyki a ile śmiechu i radości.Limbo tańczyli młodzi i starsi...a i dzieci pokazały również jak pięknie potrafią się bawic.W tym roku główne trofeum"szklanego ananasa" zdobył Zbyszek Ziggy Mlynarski

Oj było wesoło a nasza zabawa trwała tradycyjnie baaaardzo długo...bo ostatni "hawajscy" goście odjechali z Polanki o 1:00am !!!! to był wyjątkowy wieczór,roztańczony,roześmiany ze wspaniałym towarzystwem.

Dziękujemy Wam wszystkim za tą piękną hawajską noc,za wspólnie spędzony czas,za wspólną szaloną zabawę.

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie tego wieczoru,piekne dekoracje,pyszności w kuchni i orzeźwienie w barze i oczywiście naszemu DJ Andrzejowi za super muzyke.

Teraz przerwa wakacyjna i kolejne spotkanie na Polance dopiero we wrześniu....na pikniku pierogowym.....

Wspaniałych wakacji życzymy wszystkim.

do zobaczenia na PolanceKWALIFIKACJA STYPENDIALNA 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on August 2, 2018 at 7:50 PM Comments comments (0)

Jak co roku Polonia Society of Korona ogłasza kwalifikację stypendialną .Wszyscy zainteresowani proszeni są o dokładne zapoznanie się z poniższym ogłoszeniem oraz wszyscy spełniający warunki mogą składać wnioski i niezbędne załączniki do przewodniczącej komisji stypendialnej Grace BrudzKWALIFIKACJA STYPENDIALNA Polonia Society of Korona,Inc

Polonia Society of Korona ogłasza kwalifikację stypendialną dla dzieci członków organizacji na rok 2018.

Stypendium obejmuje jednorazową dopłatę do kształcenia w kwocie $ 1000.

W roku przyznane będzie jedno dofinansowanie.

WARUNKI

1.Rodzice lub dziadkowie ubiegajacy sie o stypendium dla dziecka powinni być członkami Polonia Society of Korona nie krócej niż 3 lata i czynnie uczestniczyc w działalności organizacji.

2.Rodzice studenta muszą udokumentować jego osiągnięcia szkolne i pozaszkolne np.sukcesy naukowe,sportowe,artystyczne ect.

3.Średnia ocen studenta/kandydata do stypendium nie może być niższa niż 3,0

4.Student ubiegający się o stypendium powinien aktywnie uczestniczyc w działalności organizacji.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać do 8/31/2018 do Zarządu Polonia Society of Korona.

Komisja edukacyjna rozpatrzy zasadność wniosków i ogłosi wyniki do 09/09/2018.

LATO Z POLONIA

Posted by Malgorzata Swierczynska on August 2, 2018 at 7:45 PM Comments comments (0)

Kolejny piękny,słoneczny,upalny, florydzki dzień......może odrobinkę zbyt upalny acz ochłodzony letnim ,przelotnym deszczem...Kolejne polonijne spotkanie na Polance...tym razem PIKNIK "Lato z Polonią" .Głównym akcentem spotkania był 4th July czyli amerykańskie świeto niepodległości.Do tańca grał DJ Andrzej i zabawa trwała a wszyscy bawili sie wyśmienicie . Na dzieci czekał tradycyjnie juz wet slide a upalny dzień kusił i dorosłych do skorzystania z chłodnej kąpieli :) Mrożona kawa i kolorowe desery lodowe dla każdego dla ochłody znalazły wielu amatorów .

Polonijny bufet i bar jak zwykle miał pełne ręce pracy

.Dziekujemy Wam wszystkim za wspólna zabawę,za wspólnie spędzone niedzielne popołudnie.Wszystkim,którzy przygotowali piknik i pracowali "w pocie czoła" przy jego obsłudze również gorące podziękowania

Z pewnością spotkamy się juz wkrótce na Polance...tym razem na wieczornym,sobotnim,szalonym WIECZORZE HAWAJSKIM Z POLONIĄ 07/21/2018...juz dziś zapraszamy.

Do zobaczenia

Dsci i karaoke czerwiec 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on June 20, 2018 at 9:05 PM Comments comments (1)

W  sobotę 06/16/2018 bawiliśmy się na Disco w rytmach lat 60...70...80...����aż po muzykę współczesną.

Pogoda lekko pokrzyżowała nam dyskotekowe plany bowiem wielu z Was nie mogło dojechać z powodu ogromnej burzy i ulewy⚡⛈️��️ ale Ci wszyscy ,którym udało się dotrzeć na Polankę bawili się jak zwykle wyśmienicie.A na naszej Polance czy deszcz,czy burza...to i tak zawsze jest wesoło.

DJ Andrzej zabał o oprawę muzyczną,kuchnia jak zwykle serwowała same smakołyki a barman po mistrzowsku serwował napoje chłodzące.

Przyszedł i czas na KARAOKE��‍����‍��.Chętnych do śpiewu nie brakło i nawet pojawiły się "chórki" dla solistów a grupowo wykonana "wyśpiewana" piosenka "Śpiewać każdy może " stała się hitem wieczoru.Śmiechu było przy tym co niemiara i dodało odwagi kolejnym wykonawcom......oj działo sie ...działo.... to był naprawde super wieczór....a rytmy naszej muzyki słychać było prawie do północy...

Dziękujemy Wam za udział w imprezie.....nic bez Was wszystkich .Specjalne podziękowania wszystkim,którzy pracowali przy organizacji spotkania oraz uprzątnęli Polankę po zakończeniu Disco.

Do zobaczenia na koleknych polonijnych imprezach....już wkrótce bo 07/01/2018 na Pikniku RODZINNYM

Piknik Dzien Dziecka i Dzien Matki

Posted by Malgorzata Swierczynska on June 20, 2018 at 9:00 PM Comments comments (0)

W  niedzielę 06/03/2018 bawiliśmy się na Polance na dorocznym pikniku z okazji DNIA DZIECKA i Dnia Matki <3.

Piękne, upalne,leniwe.... niedzielne popołudnie..... Czas wakacyjny na Florydzie już rozpoczęty więc i nasi rodacy ruszyli w wakacyjne pordróże ....nie tylko do Polski <3.

Ci,którzy zostali albo jeszcze nie rozpoczęli swoich wakacji przyjechali bawić się razem z nami na Polance.Było gwarno i wesoło rozbrzmiewał śmiech naszych milusińskich bawiących sie na wet slide :D.Nie obyło się bez przygód ;) ....niestety brakło nam wody na wet slide ale nasze kochane dzieciaczki zajęliśmy zabawą w "bańki mydlane" oraz zaprosiliśmy na wyśmienite, kolorowe ,fantastyczne lody,które zaserwowały nasze wspaniałe Panie Angela Waszkiewicz,Grace Jedra i Krysia Debski <3 dziękujemy.

W tym czasie nasi Panowie "złote rączki" na czele z Andrew Skalowski naprawili usterkę i wodna zabawa trwała dalej....

DJ Andrzej grał super muzykę i zapraszał na parkiet.Polonijne menu jak zwykle kusiło aromatem wspaniałych dań a obsługa bufetu miała pełne ręce pracy.Barman również uwijał się jak "w ukropie" bowiem w ten upalny dzień wszyscy potrzebowali coś dla ochłody.

Wszystkim ...Mamusiom...piękne życzenia złożył nasz Prezes Marcin Waszkiewicz ...a każda Mama dostała w prezenicie czekoladki.....

To było super ,rodzinne ,niedzielne popołudnie....wszyscy bawiliśmy się świetnie....a dzieci pełne energii bawiły się na wet slide do wieczora..

Dziekujemy Wam wszystkim za udział w pikniku....za wspólnie spędzony niedzielny czas....

Szczególne podziękowania dla wszystkich,którzy pracowali przy przygotowaniach ,obsłudze pikniku oraz pracach porzadkowych po zakończeniu imprezy.

Piknik 3-cio Majowy

Posted by Malgorzata Swierczynska on June 20, 2018 at 9:00 PM Comments comments (0)

 29/04/2018 r na Polance odbył się Piknik 3-cio Majowy.Piękna pogoda zachęciła do spędzenia tego popołudnia w gronie polonijnych przyjaciół na pierwszym w tym roku pikniku.

Lecz zanim rozpoczęliśmy naszą piknikową zabawę zaprosiliśmy wszystkich na krótką lekcję historii....

Tradycyjnie już uczciliśmy kolejną rocznicę uchwalenia Konstutucji 3-go Maja.Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wprowadzenia sztandarów oraz odegrania hymnów USA oraz Polski po czym w rytm dźwięków "Mazurka 3-ciego Maja" na naszą polankową scenę weszli uczestnicy uroczystej akademii.Historyczny rys narratora i recytatorzy w pięknych wierszach,słowami poetów opowiedzieli obecnym na Polance gościom o radościach,nadziejach i porażkach Polski z tego okresu oraz o patriotyźmie i miłości do ukochanej ojczyzny.

Na zakończenie "Rota" zaśpiewana przez wszystkich zebranych tego dnia na Polance .....brawa dla wystepujących

Po części oficjalnej rozpoczął się "regularny" piknik.Nasz DJ Andrzej spisał się na medal i grał wspaniale a bufet jak zwykle z pełnym piknikowym menu wabił aromatem grilowych potraw oraz świeżutkich pierogów i pachnących,chrupiących placków ziemniaczanych.Bar przeżywał oblężenie ,każdy chciał "coś dla ochłody" :)....a dzieci... choć nie było ich zbyt wiele ...jak zwykle radośnie i beztrosko biegały i korzystały z "wet slide".

Wspaniałe ,niedzielne popołudnie.......sezon piknikowy rozpoczęty....już dzis zapraszamy na kolejne pikniki tematyczne ale...wcześniej bo 05/19/2018 zapraszamy na Polankę na DISCO i Majówkę przy ognisku

Czerwone Gitary na Polance

Posted by Malgorzata Swierczynska on April 25, 2018 at 9:45 PM Comments comments (0)

Tak...koncert CZERWONYCH GITAR za nami..... tak relacja na gorąco....jeszcze w uszach brzmią tony wspaniałej muzyki w wykonaniu tych wyjatkowych myzyków....Na długo pozostanie w naszej pamięci i sercach dzisiejszy koncert na Polance.Sami artyści oczarowani naszym "leśnym amfiteatrem":) ,wspaniałą atmosferą i nietuzinkową publicznością.....ale..... po kolei...

22 kwietnia 2018 na naszej Polance odbył się długo wyczekiwany koncert zespołu CZERWONE GITARY.Z niecierpliwością oczekiwaliśmy wizyty tak wyjątkowych artystów .....wszystkie przygotowania dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik" i....dojechali....z ogromem sprzętu muzycznego,dobrymi humorami i usmiechem.

Powoli zaczęli dojeżdżać "koncertowi" goście....a na rozpoczęcie koncertu czyli 4:00 pm zrobiło się całkiem tłoczno.... bo odliczyło nam się ponad 170 osób a dojechali goście z Jacksonville,Orlando,Melbourne,Mount Dora,St.Augustine,Daytona i oczywiście Palm Coast.

CZERWONE GITARY powitaliśmy gromkimi brawami i....rozpoczął się koncert..... i to jaki koncert....wspaniałe znane wszystkim przeboje porwały nas wszystkich w świat wspomnień i lat młodości..... wiele znanych przebojów śpiewanych wspólnie z zespołem słychać było tego wieczoru na Polance.W przerwie koncertu nasi wspaniali goście złożyli autografy na polonijnej gitarze ...co prawda nie „czerwonej” ale pamiatka wyjatkowa.Druga część koncertu to same „stare” szlagiery tej legendarnej grupy a polonijna publicznośc „wspomagała” swoimi głosami tych wspaniałych wykonawców.CZERWONE GITARY koncertowo roztańczyli wszystkich i polankowy parkiet zapełnił się i kołysał w rytm płynącej muzyki.

Na zakończenie koncertu tradycyjnie obdarowaliśmy naszych gości drobnymi upominkami w postaci pamiątkowych koszulek z logo naszego miasta Palm Coast.Jednak to jeszcze nie był koniec kocertu...wielokrotnie publiczność ,ogromnym aplauzem "wyklaskiwała" piosenki na BIS.Ten ponad 2 godzinny koncert minął jak chwila...wszyscy bawili sie wspaniale ,później....sesja zdjęć z CZERWONYMI GITARAMI oraz możliwość zakupenia płyt z autografami artystów.Nie puściliśmy naszych gości tak szybko.....ugościliśmy ich specjałami naszej polonijnej kuchni a pożegnaliśmy się późnym wieczorem .

CZERWONE GITARY !!!! Dziękujemy za wspaniały koncert.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tym spotkaniu,byliście wspaniali ...jak zawsze..

Dziękujemy wszystkim,którzy pracowali przy przygotowaniach oraz obsłudze spotkania,tym co gotowali,serwowali,sprzątali.Tak to cały "sztab" ludzi,którzy organizacyjnie czuwają aby takie imprezy na długo zostały w Waszej pamięci.

 

 

Niedziela z pisanka 2018

Posted by Malgorzata Swierczynska on March 25, 2018 at 8:25 PM Comments comments (0)

I jesteśmy już gotowi na powitanie Świąt Wielkanocnych!!!!

Palmy wielkanocne poświęcone a.. nasze wspaniałe polonijne dzieci wymalowały mnóstwo przepieknych,barwnych pisanek....tak dzis odbyła się tradycyjna polonijna NIEDZIELA Z PISANKĄ,która rozpoczęła wiosenny sezon piknikowy na Polance.

Piękna ,słoneczna pogoda sprawiła,że całe rodziny przybyły na spotkanie z ZAJĄCAMI i wszyscy znależli coś wyjątkowego dla siebie .

W tym roku mieliśmy również wyjatkowych "gości" :) przepiękny króliczek i kurka w parze z kogutem...można było dotknąć i pogłaskac a ich właściciele opowiedzieli nam jak należy opiekować się takimi zwierzątkami.Kurka zniosła nam świeżutkie jajko :) a kogut piał jak szalony :)

W końcu pojawiły się wyczekiwane przez dzieci ZAJĄCE....radości było co nie miara ...a zajęczy kosz był pełen smakołyków i łakoci.........po gorących powitaniach dzieci pod czujną opieką zajęczych pomocnic czyli Marty ,Eli i Agnieszki rozpoczęły malowanie,zdobienie jajek.Metody różne ale królowały farby i pędzelek.Tak..dzis był czas dla dzieci....

barwne kraszanki ,pisanki,wyklejanki rodziły się w zdolnych rączkach "małych artystów". A wszystkie piękne i kolorowe....Rodzice i dziadkowie dopingowali swoje "pociechy" w ich artystycznych poczynaniach .Zające tradycyjnie podpytywały dzieci "co to będzie"...i tak troszke psociły i przeszkadzały ale za to wynagrodziły swoje psikusy ,przekupując dzieci pysznymi łakociami......a jakie dzieła powstawały będzie można pooglądać na zdjęciach.Konkurs na najpiekniejsze pisanki po wielu debatach jurorów został rozstrzygnięty a zwycięzcy otrzymali swoje nagrody .Kolejny konkurs to szukanie jajek niespodzianek na terenie Polanki.Oczywiście psotnik zając a właściwie pomocnice zająca porozrzucały mnóstwo kolorowych jajek a zadaniem dzieci było odnalezienie jak największej ilości tych kolorowych cudów.W tym roku zwycięzca znalazł aż 41 jajek.

Zwycięzcy otrzymali swoje nagrody piękne kosze wielkanocne pełne czekoladowych łakoci a pozostałe dzieci słodkie niespodzianki.

W tym roku sponsorem słodkich nagród i koszy wielkanocnych był polski sklep SERPOL FL. -bardzo dziękujemy za wsparcie. :D..

..Śmiechu i radości było co niemiara....ale przyszedł czas pożegnania z zającami......do zobaczenia za rok......dziękujemy za wspólną zabawę...... i życzymy Wesołych Świąt !!!!


Rss_feed