POLONIA SOCIETY OF KORONA

Subtitle

News

PIKNIK RODZINNY 2017

Posted by Malgorzata Swierczynska on June 9, 2017 at 9:40 PM

PIKNIK RODZINNY już na stałe wpisał się w nasze polonijne kalendarium.Tym razem spotkaliśmy się na Polance w upalne,niedzielne popołudnie 06/04/2017 i świętowaliśmy "potrójnie".... :) miniony polski Dzień Matki (26 maj),oraz nadchodzący Dzień Ojca.

Życzenia składaliśmy również wszystkim DZIECIOM...tym małym i tym całkiem dużym z okazji minionego kilka dni temu Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Rodzinne świętowanie to wspaniała zabawa,której i u nas nie zabrakło.Dzieci miały ogroną frajdę na gigantycznych rozmiarów wodnej zjeżdżalni ....a że pogoda dopisała i "żar lał się z nieba" to i dorośli zebrali się wokół by choć odrobinkę poczuć krople orzeźwiającej wodnej mgiełki.��

Kolejna atrakcja to konkurs.... wspaniały widok dzieci karmiących swoich rodziców �� ale nie tak całkiem zwyczajnie...bowiem...zarówno dzieci jak i rodzice mieli zasłonięte oczy�� śmiechu było przy tym co niemiara .Niekwestionowanymi zwycięzcami konkursu została Maja z Tatusiem Krzysztof Swierczynski,którzy nie dość,że "zgubili" najmniej galaretki to ukończyli konkurencje jako pierwsi i w nagrode otrzymali polskie koszuli.Gratulujemy zwycięstwa.

Nie zabrakło lodowych atrakcji :D nasze wspaniałe Panie serwowały super lody i desery lodowe....kolorowe,słodkie i bajeczne....a kolejka ustawiała się bez końca.....

Całe popołudnie pracowała również smaczna i aromatyczna polonijna kuchnia oraz bar z orzeźwiającymi napojami ��O oprawę muzyczną zadbał nasz DJDU.

Jednak to Wy wszyscy...którzy tego dnia byliście na Polance i bawiliście się pięknie...to właśnie Wy dajecie życie naszej Polonii.Wspólna zabawa ,gwar,śmiech dzieci i te rodzinne spotkania to powód do kolenych polonijnych zabaw i pikników.Za te super atmosferę i wspólną zabawę pięknie dziekujemy.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy pracowali przy przygotowaniach , obsłudze w trakcie imprezy i porzadkowaniu Polanki po spotkaniu.

Zapraszamy na kolejne polonijne spotkania na Polance ....a tych z pewnościa nie zabraknie...juz wkrótce.....

 

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments